d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17367377387397405001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2011 11:55am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Nov 2011 19:50)
kijátszottam a mw3-at, mi ez már omg, minek kell codból is akciófilmet csinálni

király :) milyet rendeltél?


nem rendeltem, csak hazahozták

amúgy stratocasterem van, most gecire örülök, mert már 3 hónapja várok rá, hogy végre hazahozza a faszi, akit felbéreltünk
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 26 2011 11:56am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Nov 2011 16:16)

tőled meg már nem is tudom mit vártam


ezt meg úgy mondod, mintha olyan sok dolgot tettem volna ellened/akárki ellen is itt subon, de oké. mint mondtam te vagy itt a kemény.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 26 2011 11:57am
Nvm, fail ablak.

This post was edited by Smat on Nov 26 2011 12:03pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 11:58am
Quote (Smat @ 26 Nov 2011 18:57)
Nem, te max csak butább lehetsz.


így van, ennél okosabb nem lehetnék

failelj még kérlek
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 26 2011 12:02pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Nov 2011 16:44)
am I*


parancsolsz, esetleg?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 26 2011 12:03pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Nov 2011 17:58)
így van, ennél okosabb nem lehetnék

failelj még kérlek


Mi a faszom?
Ezt nem ide akartam írni srsly.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 12:04pm
Quote (Aston @ 26 Nov 2011 19:02)
parancsolsz, esetleg?


"már nem is vagyok annyira zselé Josira" ~ "I'm not so jelly of joshi anymore"

mire te írtad: "neither do i" miközben erre elvileg a helyes az, hogy : "neither am i"

lehet hülyeséget írok mert fáradt vagyok, de akkor is kellett a +1
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 26 2011 12:10pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Nov 2011 20:04)
"már nem is vagyok annyira zselé Josira" ~ "I'm not so jelly of joshi anymore"

mire te írtad: "neither do i" miközben erre elvileg a helyes az, hogy : "neither am i"

lehet hülyeséget írok mert fáradt vagyok, de akkor is kellett a +1


A lényeg hogy zselék vagytok mind.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 26 2011 12:14pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Nov 2011 19:04)
"már nem is vagyok annyira zselé Josira" ~ "I'm not so jelly of joshi anymore"

mire te írtad: "neither do i" miközben erre elvileg a helyes az, hogy : "neither am i"

lehet hülyeséget írok mert fáradt vagyok, de akkor is kellett a +1


de ha én azt akarom mondani, hogy: "én sem", márpedig ezt akartam mondani, akkor is a neither am i volna a helyes? :huh:
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2011 12:18pm
120gigas net dreamhacken :O :O :O kb elképzelni se tudom az milyen lehet
Go Back To Magyar Topic List
Prev17367377387397405001Next
Closed New Topic New Poll