Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Nov 2011 19:50)
kijátszottam a mw3-at, mi ez már omg, minek kell codból is akciófilmet csinálni
király

milyet rendeltél?
nem rendeltem, csak hazahozták
amúgy stratocasterem van, most gecire örülök, mert már 3 hónapja várok rá, hogy végre hazahozza a faszi, akit felbéreltünk