d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17357367377387391468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2015 05:09pm
mi történt itt
pm pls
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 23 2015 05:11pm
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Jun 2015 00:09)
mi történt itt
pm pls


Allah akbar
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2015 05:12pm
Quote (josheide @ 24 Jun 2015 01:11)
Allah akbar


már megint valami isises kivégzés?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 23 2015 05:12pm
Mégis azoknak volt a legjobb akiknek lerobbantották a fejét.

Quote (Cpt_Ghost @ 24 Jun 2015 01:12)
már megint valami isises kivégzés?


aha, csak tudnám mi a faszért indítottam el a videot
rohadtul nem bírom az ilyet

This post was edited by fahrii on Jun 23 2015 05:13pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2015 05:16pm
mindjárt nézem
mondjuk ezt sosem fogom megérteni amúgy, hogy miért ülnek ilyen geci nyugodtan mielőtt kivégzik őket
biztos hogy foggal körömmel próbálnék kiszabadulni vagy legalább megölni pár szarházit, max lelőnek közben, még mindig jobb mint így meghalni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2015 05:18pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 23 2015 11:16pm)
mindjárt nézem
mondjuk ezt sosem fogom megérteni amúgy, hogy miért ülnek ilyen geci nyugodtan mielőtt kivégzik őket
biztos hogy foggal körömmel próbálnék kiszabadulni vagy legalább megölni pár szarházit, max lelőnek közben, még mindig jobb mint így meghalni


mert előtte 20 alkalommal kiviszik őket, beleengedik őket a medencébe aztán kiemelik őket
lefejezésnél ugyan ez
heteken, hónapokon keresztül mindennap felolvastatják velük a "végrendeletüket", mögöttük meg áll a faszi késsel, soha nem tudják, hogy ma fognak e meghalni

ja, csak nem lőnének le, hanem tovább kínoznának, éheztetnének még hetekig

This post was edited by llllllllllll on Jun 23 2015 05:20pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 23 2015 05:21pm
Quote (llllllllllll @ 24 Jun 2015 01:18)
mert előtte 20 alkalommal kiviszik őket, beleengedik őket a medencébe aztán kiemelik őket
lefejezésnél ugyan ez
heteken, hónapokon keresztül mindennap felolvastatják velük a "végrendeletüket", mögöttük meg áll a faszi késsel, soha nem tudják, hogy ma fognak e meghalni

ja, csak nem lőnének le, hanem tovább kínoznának, éheztetnének még hetekig


mondjuk ez tru
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 23 2015 05:24pm
Quote (llllllllllll @ 24 Jun 2015 01:18)
mert előtte 20 alkalommal kiviszik őket, beleengedik őket a medencébe aztán kiemelik őket
lefejezésnél ugyan ez
heteken, hónapokon keresztül mindennap felolvastatják velük a "végrendeletüket", mögöttük meg áll a faszi késsel, soha nem tudják, hogy ma fognak e meghalni

ja, csak nem lőnének le, hanem tovább kínoznának, éheztetnének még hetekig


knife))
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 23 2015 05:24pm
az a baj, hogy eszméletlenül buták. egyszerűen össze se lehet hasonlítani a "gondolkodásmódjukat" a normális emberekével, ezért is nehéz vagy nem lehet őket megérteni
ehhez hozzájön, hogy most már rengeteg pénzük is van
brutális kombó

This post was edited by llllllllllll on Jun 23 2015 05:25pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 23 2015 05:25pm
Quote (llllllllllll @ Jun 23 2015 11:24pm)
az a baj, hogy eszméletlenül buták. egyszerűen össze se lehet hasonlítani a "gondolkodásmódjukat" a normális emberekével, ezért is nehéz vagy nem lehet őket megérteni
ehhez hozzájön, hogy most már rengeteg pénzük is van
brutális kombó


ez olyan mintha én meg megnyertem volna a lottóötöst
Go Back To Magyar Topic List
Prev17357367377387391468Next
Add Reply New Topic New Poll