Quote (Cpt_Ghost @ Jun 23 2015 11:16pm)
mindjárt nézem
mondjuk ezt sosem fogom megérteni amúgy, hogy miért ülnek ilyen geci nyugodtan mielőtt kivégzik őket
biztos hogy foggal körömmel próbálnék kiszabadulni vagy legalább megölni pár szarházit, max lelőnek közben, még mindig jobb mint így meghalni
mert előtte 20 alkalommal kiviszik őket, beleengedik őket a medencébe aztán kiemelik őket
lefejezésnél ugyan ez
heteken, hónapokon keresztül mindennap felolvastatják velük a "végrendeletüket", mögöttük meg áll a faszi késsel, soha nem tudják, hogy ma fognak e meghalni
ja, csak nem lőnének le, hanem tovább kínoznának, éheztetnének még hetekig
This post was edited by llllllllllll on Jun 23 2015 05:20pm