Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Nov 2011 18:54)
a játékmenetre, sok cutscene, meg teljesen irreális játékmenet (jó mondjuk cod soha nem erről volt híres, de ez már túlzás szerintem, bár lehet csak én öregszem).
csak öregszel, teljesen élvezhető volt imo.