d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17357367377387395001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 09:44am
Quote (Aston @ 26 Nov 2011 15:23)
neither do i



jómagam Jordániában a Holt tengernél egy frissítő edzés után


am I*
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 26 2011 09:46am
Quote (josheide @ Nov 26 2011 02:22pm)
Jordániában a Holt tengernél :P


áá, azér kicsit irigy vagyok : (
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 26 2011 09:48am
Quote (xGurke @ Nov 26 2011 02:27pm)
értelmesnek tűnik így első ránézésre :D


akkor nem vismajor testvére
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 10:43am
11kor keltem, mégis nagyon fáradt és kedvtelen vagyok :|
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Nov 26 2011 11:46am
ujsiget akarok:c
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2011 11:50am
megjött angliából a gitárom + erősítő végre
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 11:50am
kijátszottam a mw3-at, mi ez már omg, minek kell codból is akciófilmet csinálni
Quote (RRC @ 26 Nov 2011 18:50)
megjött angliából a gitárom + erősítő végre


király :) milyet rendeltél?

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Nov 26 2011 11:51am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 26 2011 11:51am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Nov 2011 18:50)
kijátszottam a mw3-at, mi ez már omg, minek kell codból is akciófilmet csinálni

király :) milyet rendeltél?


mire gondolsz?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 11:54am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Nov 2011 18:51)
mire gondolsz?


a játékmenetre, sok cutscene, meg teljesen irreális játékmenet (jó mondjuk cod soha nem erről volt híres, de ez már túlzás szerintem, bár lehet csak én öregszem).
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 26 2011 11:55am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Nov 2011 18:54)
a játékmenetre, sok cutscene, meg teljesen irreális játékmenet (jó mondjuk cod soha nem erről volt híres, de ez már túlzás szerintem, bár lehet csak én öregszem).


csak öregszel, teljesen élvezhető volt imo.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17357367377387395001Next
Closed New Topic New Poll