d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev1735736737738739830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,304
Joined: Dec 17 2006
Gold: 11.50
Nov 22 2010 05:45pm
eth pb.

euscladder


szerintetek? köszi
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 22 2010 05:53pm
Quote (Kutyus @ Nov 23 2010 12:45am)
eth pb.

euscladder

http://img208.imageshack.us/img208/1764/swordr.jpg
szerintetek? köszi


bahh
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 22 2010 05:55pm
Quote (Kutyus @ 23 Nov 2010 00:45)
eth pb.

euscladder

http://img208.imageshack.us/img208/1764/swordr.jpg
szerintetek? köszi


nem hiszem hogy sokért el lehet passzolni... ohm/40ed/15max, vagy ha nl akkor storm gyre bele, esetleg elmegy valami beteg rare zealernek.
Eth phase-t még rabies/fury használ ha hülye, de oda ias és fools kéne.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 22 2010 05:56pm
Quote (Oberon_os @ 23 Nov 2010 00:55)
nem hiszem hogy sokért el lehet passzolni... ohm/40ed/15max, vagy ha nl akkor storm gyre bele, esetleg elmegy valami beteg rare zealernek.
Eth phase-t még rabies/fury használ ha hülye, de oda ias és fools kéne.


bár, talán fölösleges akármit is tenni bele... valószínűleg nem viszik el
Member
Posts: 12,304
Joined: Dec 17 2006
Gold: 11.50
Nov 22 2010 05:57pm
Quote (Oberon_os @ 23 Nov 2010 00:56)
bár, talán fölösleges akármit is tenni bele... valószínűleg nem viszik el


köszi :) megpróbálom azért. legalább az um ára jöjjön vissza ami kellett az uppoláshoz xd
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 22 2010 06:02pm
Quote (Kutyus @ 23 Nov 2010 00:57)
köszi :) megpróbálom azért. legalább az um ára jöjjön vissza ami kellett az uppoláshoz xd


szép amúgy, kevés választja el attól hogy kurvafasza legyen. Mondjuk még egy kis (~50) ed, vagy 2 sox, és grrrrrrrrrrrrrrrr
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 22 2010 06:05pm
Quote (Oberon_os @ Nov 23 2010 01:02am)
szép amúgy, kevés választja el attól hogy kurvafasza legyen. Mondjuk még egy kis (~50) ed, vagy 2 sox, és grrrrrrrrrrrrrrrr


eth pbt kb csak akkor hasznalnak ha 4 fpa furyra mennek (en mondjuk hasznalnek egy foolsosat zealeren), es ahhoz 40 base ias+2 sox kell
es meg ugy se nagyon uti a gris sceptert
Member
Posts: 12,304
Joined: Dec 17 2006
Gold: 11.50
Nov 23 2010 06:35am
assa stats amu /fresh gambled :)

euscladder



szerintetek?

This post was edited by Kutyus on Nov 23 2010 06:36am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 23 2010 06:56am
Quote (Kutyus @ Nov 23 2010 01:35pm)
assa stats amu /fresh gambled :)

euscladder

http://img98.imageshack.us/img98/3410/assaamu.jpg

szerintetek?


assa nem nagyon használ fcr nélküli amut, de így is lehet 0-100 fg simán
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 23 2010 07:26am
Quote (Kutyus @ 23 Nov 2010 13:35)
assa stats amu /fresh gambled :)

euscladder

http://img98.imageshack.us/img98/3410/assaamu.jpg

szerintetek?


aaaaaaaaaaaaaaaaa hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ezen MÉ nincs fcr? :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1735736737738739830Next
Closed New Topic New Poll