d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17337347357367374683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 12 2013 10:42am
Quote (Flutter @ 12 Jun 2013 18:23)
nyx assassin
nekem az volt az 1. kedvenc herom
skill: 1-3-2-1-1-4-1-3-3-3-4-2-2-2-+-4
manaboots, dagon, (urna), eblade, dagger
arra figyelj, hogy gecisok xp kell neki, de amint van ultid killelni kellene vele
elejen eleg neki 1 tango kb, a tobbi lehet clarity mivel magas a base hp regenje



svennel tehetsz statra lvl 2-n es 4-en
warcry 6, ulti 8, tobbi stun
utana cleave, utana max warcry (ulti 11+16 ofc)


ja
vagy 1 2 1 2 1 4
XDD!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 12 2013 10:45am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 12 2013 04:00pm)
sven
eloszor a stunt maxold, aztan warcryt
pt, drum, bkb, daedalus, assault cuirass, heart of tarrasque, satanic
ha eltolod az ultidat nagyot utsz


hát attol függ
ha jo a farmod akkor elég 1 warcry és többi mehet cleave
ha szar a farmod akkor warcry elöbb és utána cleave
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 12 2013 10:47am
Quote (sylke @ 12 Jun 2013 18:45)
hát attol függ
ha jo a farmod akkor elég 1 warcry és többi mehet cleave
ha szar a farmod akkor warcry elöbb és utána cleave


ja
de most anarkinnak ugyse lesz free laneje
en csak lvl8 raknek ra eloszor ugy is

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 12 2013 10:48am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 12 2013 10:50am
Quote (Flutter @ Jun 12 2013 05:23pm)
nyx assassin
nekem az volt az 1. kedvenc herom
skill: 1-3-2-1-1-4-1-3-3-3-4-2-2-2-+-4
manaboots, dagon, (urna), eblade, dagger
arra figyelj, hogy gecisok xp kell neki, de amint van ultid killelni kellene vele
elejen eleg neki 1 tango kb, a tobbi lehet clarity mivel magas a base hp regenje



svennel tehetsz statra lvl 2-n es 4-en
warcry 6, ulti 8, tobbi stun
utana cleave, utana max warcry (ulti 11+16 ofc)


inkább ne skillezze azt a nyxet amig nem tudja mi fog ellene menni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2013 10:54am
Actually ha általánosítani akarunk akkor pubban jobb nyxnél mana burnnel kezdeni, de lanefüggő.
Az biztos, hogy carapace nem kell lvl4ig, hanem 2 stun + 1 burn.

This post was edited by Rawen on Jun 12 2013 10:55am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 12 2013 10:56am
Szerintem carapace jó ha lvl4 vagy akár több is, a stun annyira nem számottevő és a burn is hanyagolható
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 12 2013 10:57am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 12 2013 04:47pm)
ja
de most anarkinnak ugyse lesz free laneje
en csak lvl8 raknek ra eloszor ugy is


mér
ha jo a lane akkor lvl5-6-7 már drum + pt, az meg már elég josh dam
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 12 2013 11:00am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 12 2013 05:42pm)
ja
vagy 1 2 1 2 1 4
XDD!


mert a warcry maxnak mi a tokom ertelme van early gameben?
early-mid gameben a legtobb dmg-et ugyis spellbol kapod, az ms bonus meg ugyan annyi

Quote (lacketto @ Jun 12 2013 05:50pm)
inkább ne skillezze azt a nyxet amig nem tudja mi fog ellene menni


ha ezzel arra celzol hogy a carapace helyett manaburnt kell maxolni nehany hero ellen, akkor szerintem nincs igazad
nyx nem birja regennel a sok manaburnt (bar 6.78 ota jobban megeri tobbet rapakolni, raadasul kevesebb mana, de meg igy is jobb a carapace imo)

kene mar hunsub doto

Quote (Rawen @ Jun 12 2013 05:54pm)
Actually ha általánosítani akarunk akkor pubban jobb nyxnél mana burnnel kezdeni, de lanefüggő.
Az biztos, hogy carapace nem kell lvl4ig, hanem 2 stun + 1 burn.


lel

This post was edited by Flutter on Jun 12 2013 11:01am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2013 11:03am
Quote (Flutter @ 12 Jun 2013 19:00)
mert a warcry maxnak mi a tokom ertelme van early gameben?
early-mid gameben a legtobb dmg-et ugyis spellbol kapod, az ms bonus meg ugyan annyi



ha ezzel arra celzol hogy a carapace helyett manaburnt kell maxolni nehany hero ellen, akkor szerintem nincs igazad
nyx nem birja regennel a sok manaburnt (bar 6.78 ota jobban megeri tobbet rapakolni, raadasul kevesebb mana, de meg igy is jobb a carapace imo)

kene mar hunsub doto


Szerintem arra céloz, hogy normális esetben nem teszel semmilyen skillre lvl1en amíg nem látod mi van ellened vagy nincs szükséged rá, főleg olyan heronál mint nyx. Mana burnt mindig egyesen kell hagyni és előtte meg stun>carapace.

Quote (Flutter @ 12 Jun 2013 19:00)
mert a warcry maxnak mi a tokom ertelme van early gameben?
early-mid gameben a legtobb dmg-et ugyis spellbol kapod, az ms bonus meg ugyan annyi



ha ezzel arra celzol hogy a carapace helyett manaburnt kell maxolni nehany hero ellen, akkor szerintem nincs igazad
nyx nem birja regennel a sok manaburnt (bar 6.78 ota jobban megeri tobbet rapakolni, raadasul kevesebb mana, de meg igy is jobb a carapace imo)

kene mar hunsub doto



lel



Nem tudom mi ebben a lel.

This post was edited by Rawen on Jun 12 2013 11:04am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 12 2013 11:08am
Quote (Rawen @ Jun 12 2013 06:03pm)
Szerintem arra céloz, hogy normális esetben nem teszel semmilyen skillre lvl1en amíg nem látod mi van ellened vagy nincs szükséged rá, főleg olyan heronál mint nyx. Mana burnt mindig egyesen kell hagyni és előtte meg stun>carapace.

Nem tudom mi ebben a lel.


de mi a tokomnek 1esen manaburn?
eltolsz 2-t es elbasztal 200 manat (.78 elott 260at)
raadasul amit leegettel valoszinuleg nem is hasznalna az enemy lvl 1-en, es visszaregeneli az egeszet lvl 3-ra
Go Back To Magyar Topic List
Prev17337347357367374683Next
Add Reply New Topic New Poll