d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17337347357367375001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 26 2011 08:09am
Quote (xGurke @ 26 Nov 2011 15:05)
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/388354_2658831796652_1431621177_33036623_1572756433_n.jpg

:D


Zátonyra futott az egyik arab olajtanker, hogy mindenki fekete lett a vízben?
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 26 2011 08:12am
Quote (xGurke @ 26 Nov 2011 15:05)
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/388354_2658831796652_1431621177_33036623_1572756433_n.jpg

:D


jézusom atyám allahom anubiszom oziriszem és hóruszum!
ezek a csajok. :mellow:
elkezdtem fejben puzzleözni az "alkatrészeikkel.
nem kellett volna.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 26 2011 08:16am
Quote (Aston @ Nov 26 2011 04:12pm)
jézusom atyám allahom anubiszom oziriszem  és hóruszum!
ezek a csajok. :mellow:
elkezdtem fejben puzzleözni az "alkatrészeikkel.
nem kellett volna.


már nem is vagyok annyira zselé Josira
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 26 2011 08:22am
Quote (xGurke @ 26 Nov 2011 16:05)
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/388354_2658831796652_1431621177_33036623_1572756433_n.jpg

:D


Jordániában a Holt tengernél :P
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 26 2011 08:23am
Quote (Saenchai @ 26 Nov 2011 15:16)
már nem is vagyok annyira zselé Josira


neither do i

Quote (josheide @ 26 Nov 2011 15:22)
Jordániában a Holt tengernél :P


jómagam Jordániában a Holt tengernél egy frissítő edzés után
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 26 2011 08:25am


Hogy ne csak rólam legyen szó.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 26 2011 08:26am
Quote (josheide @ Nov 26 2011 03:25pm)
http://4.imgland.net/UR8jD.png

Hogy ne csak rólam legyen szó.


Lol Vis, ez a legidősebb nővéred?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2011 08:27am
Quote (josheide @ Nov 26 2011 02:25pm)
http://4.imgland.net/UR8jD.png

Hogy ne csak rólam legyen szó.


értelmesnek tűnik így első ránézésre :D
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 26 2011 08:31am
Quote (josheide @ 26 Nov 2011 15:25)
http://4.imgland.net/UR8jD.png

Hogy ne csak rólam legyen szó.


zsúfolt élet is zsúfolt.
azért respekt a csajnak.
én beleszakadnék, ha egyszerre kellene feleséget tartani(neki most férj jelen esetben) meg egyetemre járni meg 1,2,3 kölköt pátyolgatni ÉS MÉG DIABLOZNI is mellette.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2011 08:32am
Quote (Aston @ Nov 26 2011 02:31pm)
zsúfolt élet is zsúfolt.
azért respekt a csajnak.
én beleszakadnék, ha egyszerre kellene feleséget tartani(neki most férj jelen esetben) meg egyetemre járni meg 1,2,3 kölköt pátyolgatni ÉS MÉG DIABLOZNI is mellette.


és még ma is hetente többször játszani a férjével
Go Back To Magyar Topic List
Prev17337347357367375001Next
Closed New Topic New Poll