d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17307317327337341468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 12 2015 06:51am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 12 2015 06:53am
Quote (Anarkin @ 12 Jun 2015 14:51)


arcaim amikor starcraftot többen néznek mint az m1-et
:DDDDDDDDDD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 12 2015 06:54am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 12 2015 01:53pm)
arcaim amikor starcraftot többen néznek mint az m1-et
:DDDDDDDDDD


pedig az is eleg ded )))
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 12 2015 06:55am
Quote (jarabekg @ 12 Jun 2015 14:54)
pedig az is eleg ded )))


ez volt a post lényege
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 13 2015 06:38am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 13 2015 07:39am
Eleg sokat gondolkodtam azon, hogy ezt hova kellene postolni, mert maga a modja ahogy a cikk irodott, az elegge szervilizmus, viszont a tartalma elegge az aktualpolitikanak koszonheto, hogy a rendorok hatat nem vedi a jog kb..
http://nemzeti.net/l.php?u=3164804
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 15 2015 07:38am
http://index.hu/belfold/2015/06/15/naci_vagyok_vallalom_vona_meg_a_baratom/

Ennyire hülye vagy ennyire hülyének nézi az embereket (utóbbiban mondjuk nem téved)?
Nyíltan kimondta, hogy csak szédítés a középre húzás ^^

Quote
Sneider Tamás, a Jobbik alelnöke beszélt korábban egy szekszárdi fórumon:

"Sajnos, így lavírozni kell néha olyan területre, amikor azt mondjuk, hogy a szélesebb rétegek megszólítása érdekében a fogalmazáson, bizonyos dolgok megfogalmazásában vigyázunk arra, hogy ne sértsünk meg adott esetben egy csoportot."
– mondta az Országgyűlés egyik alelnöke. Sneider így folytatta: „Ezt tudomásul kell venni, kell egy munkamegosztás. Azért jó, hogy van egy Betyársereg, azért jó, hogy van a Hatvannégy Vármegye, mert ők megtehetik azt, amit én nem tehetek meg bent a parlamentben, mert nekem arra kell figyelnem, hogy az egyszerű helyi polgár is, akiben mondjuk semmi nemzeti érzés nincsen, mégis azt mondja, hogy szimpatikus ez a Jobbik, rá fogok szavazni. Nem könnyű dolog."



Quote
és intelligens brutalitással szarrá verik a tulajdonost


^^

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 15 2015 07:44am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Go Back To Magyar Topic List
Prev17307317327337341468Next
Add Reply New Topic New Poll