d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17307317327337344683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2013 04:14pm
inkább nem mert ugranak a modok

This post was edited by Rawen on Jun 11 2013 04:14pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 11 2013 04:21pm
Quote (Anarkin @ 12 Jun 2013 00:13)
tudom, azért írtam le hogy mi forgott le a fejemben mielőtt postoltad :D



mindjárt beeditelem ide :P ha végre talál egy game-t

http://4.ii.gl/TC1aEe.png

drow rangert ismerem csak fel enemy teamből, úgyhogy indexeld őket ha akarsz valami specifikusat írni :D


ide kell bkb, vehetsz elotte hodot ha nagyon szereted
esetleg butterflyt vehetsz mkb elott, de tokmindegy, mehet abban a sorrendben ahogy irtam
lilan es narancson kivul barmlyiket meg kene tudd olni lvl1en, foleg segitseggel, ha nincs mellettuk sok creep. lila kiporog barragebol, olyankor magic immune, emellett sebez o is, narancs meg ki tud ugrani, tobbinek nincs semmi escapeje
ha pudge rad is megy/behookol lvl6 elott, ha full hpn vagytok mind a ketten, te hamarabb meg kene olnod szerintem

shadowbladet is kedveled, jo itemnek mondhato erre a hosre igazabol, en nem szeretem, de nem rosszabb mint barmi masra
nem csak escapere/solokillre lehet hasznalni, hanem teamfight elejen betolod flak cannont, utana aktivalod shadowwalkot, es losz egyet, sok extra dam $$$

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 11 2013 04:34pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 11 2013 04:24pm
jézusom, azt is leirhatnád hogy laneznek azok a herok :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 11 2013 04:34pm
hát eddig nem vagyok túl jó, 2v1-re ítéltek top-on mert dc-zett egyik vagy 5+ percre elején

Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 11 2013 04:37pm
Quote (Anarkin @ 12 Jun 2013 00:34)
hát eddig nem vagyok túl jó, 2v1-re ítéltek top-on mert dc-zett egyik vagy 5+ percre elején

http://4.ii.gl/1xW1Ig.png


ha nagyon olnek, menjel erdozni mig odaernek a creepek a tier2 torony ala
1. 2. campet mar meg kene tudd olni szerintem ha spellezel is bele
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 11 2013 04:38pm
Quote (SummertimeClothes @ 12 Jun 2013 00:37)
ha nagyon olnek, menjel erdozni mig odaernek a creepek a tier2 torony ala
1. 2. campet mar meg kene tudd olni szerintem ha spellezel is bele


attól tartok kell vennem majd egy shadow blade-t ami ellensúlyozza azt hogy belemegyek a sok szarba meg nincs map awareness
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 11 2013 05:26pm
-.-

rommá farmoltam magam, aztán kiderült hogy ha odamegyek 2 assist meg 1 kill többet ér kb xd

elején betett az a 2v1, morci voltam

64 perc lol

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2013 06:25pm
Quote (Anarkin @ Jun 12 2013 12:38am)
attól tartok kell vennem majd egy shadow blade-t ami ellensúlyozza azt hogy belemegyek a sok szarba meg nincs map awareness


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2013 11:42pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 12 2013 12:25am
Quote (Rawen @ 12 Jun 2013 07:42)


azert biztos rossz erzes lesz majd mikor kidraftolnak ellenuk omninightot, pudgeot meg fat es semmit nem tudnak csinalni
Go Back To Magyar Topic List
Prev17307317327337344683Next
Add Reply New Topic New Poll