d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev17307317327337345001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 25 2011 02:57pm
Quote (TouchCow @ 25 Nov 2011 21:55)
miért bántjátok bajclit :(


én imádom bajclit
és én is bölcsészgeci lélek vagyok
feel the joke
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 25 2011 02:58pm
Quote (Aston @ 25 Nov 2011 21:57)
én imádom bajclit
és én is bölcsészgeci lélek vagyok
feel the joke


ja én is bölcsész vagyok és én is a mekiben dolgozom
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 25 2011 02:59pm
Quote (ace07 @ 25 Nov 2011 21:58)
ja én is bölcsész vagyok és én is a mekiben dolgozom


te fotózod a marketinganyagot nekik MI
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 25 2011 02:59pm


ezt meg itthagyom, inb4 mestertrollok szívlapáttal
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Nov 25 2011 02:59pm
oposszum >>



This post was edited by hedgehogsword on Nov 25 2011 02:59pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 25 2011 03:01pm
dik dik


Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 25 2011 03:03pm
Quote (hedgehogsword @ 25 Nov 2011 22:59)
oposszum >>

http://www.youtube.com/watch?v=YWmcIwqj3e8


Quote (cowding @ 25 Nov 2011 23:01)
dik dik


http://www.youtube.com/watch?v=Fd_4kn-7y9E


enyém vak, úgyhogy automatikusan meghatóbb.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 25 2011 03:03pm
Quote (Aston @ 25 Nov 2011 22:02)


hamvai gecinagy :DDDD
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Nov 25 2011 03:36pm
Donnie Darko továbbra is kegyetlenkurvajó film
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 25 2011 03:59pm
Quote (LaserBack @ Nov 25 2011 10:36pm)
Donnie Darko továbbra is kegyetlenkurvajó film


egyik legjobb, yes

van egy sajátos hangulata annak a filmnek
Go Back To Magyar Topic List
Prev17307317327337345001Next
Closed New Topic New Poll