d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17297307317327331468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 12 2015 05:12am
Quote (Karan2_Returned @ 12 Jun 2015 12:11)
3 evet adok amire forradalom lesz


most már nekem is el kell mennem szavazni legközelebb
és azért ez nagy szó, tényleg felér egy forradalommal
(majd valaki mondja meg, hogy kire szavazzak)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 12 2015 05:14am
Quote (Anarkin @ Jun 12 2015 12:12pm)
most már nekem is el kell mennem szavazni legközelebb
és azért ez nagy szó, tényleg felér egy forradalommal
(majd valaki mondja meg, hogy kire szavazzak)


csillagtomira
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 12 2015 05:19am
Quote (Anarkin @ 12 Jun 2015 13:12)
most már nekem is el kell mennem szavazni legközelebb
és azért ez nagy szó, tényleg felér egy forradalommal
(majd valaki mondja meg, hogy kire szavazzak)


Ofc a jobbikra kell szavazni, mert a bevett szokás itthon, hogy mindig arra szavazunk, aki a legszarabbat okozza az országnak.
Más magyarázata nincs annak, hogy a fidesz visszatért 2002 után és újra hatalomra került 2010-ben, és azután a 4 év után még a népesség 25%-a rájuk volt képes leadni a szavazatát.

Ezek után egyenesen következik, hogy csakis a jobbikkal tudunk tovább rontani a helyzetünkön, tehát rájuk kell szavazni.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 12 2015 05:26am
Quote (CyberPunk666 @ 12 Jun 2015 11:25)


Eddig is ez ment, csak az aktualis falu/varosvezetes embereinel dolgoztak, allam penzen, feketen a kozmunkasok. Akar erdon, akar kukoricasban stb.
Bejelentettek oket kozmunkara, a falu/varosban meg csak a szemet se volt osszeszedve, de a polgarmesterk/alpolgarmesterek/kepviselok/csokosaik birtokai szepen rendbe voltak teve. : )
Ofc papiron mindig, mindenki a helyen volt.

Quote (Anarkin @ 12 Jun 2015 13:12)
most már nekem is el kell mennem szavazni legközelebb
és azért ez nagy szó, tényleg felér egy forradalommal
(majd valaki mondja meg, hogy kire szavazzak)


DK-ra es akkor lesz nemzeti Alpare!

This post was edited by Baleee on Jun 12 2015 05:32am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 12 2015 05:30am
Quote (Anarkin @ Jun 12 2015 12:12pm)
most már nekem is el kell mennem szavazni legközelebb
és azért ez nagy szó, tényleg felér egy forradalommal
(majd valaki mondja meg, hogy kire szavazzak)


lmp, 4k
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 12 2015 05:31am
Quote (Anarkin @ 12 Jun 2015 13:12)
most már nekem is el kell mennem szavazni legközelebb
és azért ez nagy szó, tényleg felér egy forradalommal
(majd valaki mondja meg, hogy kire szavazzak)


fideszre ofc
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 12 2015 05:48am
Quote (CyberPunk666 @ 12 Jun 2015 11:25)


nálunk a város (fideszes ofc) polgármester földjét közmunkások művelik :D

This post was edited by fahrii on Jun 12 2015 05:49am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 12 2015 06:20am
Quote (fahrii @ Jun 12 2015 11:48am)
nálunk a város (fideszes ofc) polgármester földjét közmunkások művelik :D


örüljenek neki élhetnek még egy napot
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 12 2015 06:32am
Quote (fahrii @ 12 Jun 2015 13:48)
nálunk a város (fideszes ofc) polgármester földjét közmunkások művelik :D


Ez partfuggetlenul igy ment a legtobb helyen amugy. :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev17297307317327331468Next
Add Reply New Topic New Poll