Quote (CyberPunk666 @ 12 Jun 2015 11:25)
Eddig is ez ment, csak az aktualis falu/varosvezetes embereinel dolgoztak, allam penzen, feketen a kozmunkasok. Akar erdon, akar kukoricasban stb.
Bejelentettek oket kozmunkara, a falu/varosban meg csak a szemet se volt osszeszedve, de a polgarmesterk/alpolgarmesterek/kepviselok/csokosaik birtokai szepen rendbe voltak teve. : )
Ofc papiron mindig, mindenki a helyen volt.
Quote (Anarkin @ 12 Jun 2015 13:12)
most már nekem is el kell mennem szavazni legközelebb
és azért ez nagy szó, tényleg felér egy forradalommal
(majd valaki mondja meg, hogy kire szavazzak)
DK-ra es akkor lesz nemzeti Alpare!
This post was edited by Baleee on Jun 12 2015 05:32am