d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17297307317327334683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 11 2013 03:59pm
Quote (SummertimeClothes @ Jun 11 2013 10:57pm)
gyrocopter
ennel op champebb hero nincs sok a gameben
lvl1 mindenkebb qval kezdd, kesobb a harmadik spelled lesz a legfontosabb, en azert szeretem kimaxolni altalaban a rocket barraget. ultira amikor tutdsz
kezdesnek tango salve ring of protection, branchek
boots, ring of aquila, phaseboots, black king bar, monkey king bar, butterfly, satanic


bkb előtt azér vegyen egy dominatort szerintem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 11 2013 04:00pm
Quote (lacketto @ 11 Jun 2013 23:59)
bkb előtt azér vegyen egy dominatort szerintem


ketlem hogy fog maganak ancientet stackelni, ugy meg szerinem kb nem is erdemes
(arra jo amugy, hogy befogsz magadnak egy erdos creepet, amin minel tobb hp van, esetleg ranged, aztan odakuldod az ancient neutral camp kozelebe, aztan figyeled az orat mindig, es :52kor megutod oket vele, aztan elmesz, igy duplazodik a camp. aztan mikor ezt megcsinaltad 2-3szor, szepen odamesz es leolod flak cannonnal. eleinte kiteolni kell oket hogy ne oljenek meg.)
de nem art vegulis, ja
sot ha 5 carry van a masik teamben, akar skipelheto is a bkb, akkor foleg jo, ha van, de jobb megszokni, hogy legyen

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 11 2013 04:06pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 11 2013 04:05pm
Quote (SummertimeClothes @ 12 Jun 2013 00:00)
ketlem hogy fog maganak ancientet stackelni, ugy meg szerinem kb nem is erdemes
de nem art vegulis, ja
sot ha 5 carry van a masik teamben, akar skipelheto is a bkb, akkor foleg jo, ha van, de jobb megszokni, hogy legyen


az dno mi, de dominatort mindig rakok kb :D

// most memorizálom az itemeket, utána megyek azzal a giroszkópal egyet

This post was edited by Anarkin on Jun 11 2013 04:05pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 11 2013 04:05pm
Quote (SummertimeClothes @ Jun 11 2013 11:00pm)
ketlem hogy fog maganak ancientet stackelni, ugy meg szerinem kb nem is erdemes
de nem art vegulis, ja
sot ha 5 carry van a masik teamben, akar skipelheto is a bkb, akkor foleg jo, ha van, de jobb megszokni, hogy legyen


attol még a satanichoz kell
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 11 2013 04:07pm
Quote (Anarkin @ Jun 11 2013 11:05pm)
az dno mi, de dominatort mindig rakok kb :D


http://www.dota2wiki.com/wiki/Creep_Stacking

ancient camp ugye a legnehezebb creep ami az erdőtől távol esik de a legjobb goldot adja, azt szokták 3-4-5-6x stackelni és utána lefarmolják így rövid idő alatt gecisok gold/xpt kapnak
az alapkoncepció szerint dominatorral befogsz egy creepet, lehetőleg a regenes satyrt és azzal stackeled az ancienteket amig te a map masik felen vagy.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 11 2013 04:09pm
Quote (lacketto @ 12 Jun 2013 00:05)
attol még a satanichoz kell


ja, de fightolni bkb hasznosabb, farmolni meg anelkul is tudsz erdoben is akar ha van mar phaseboots aquilad meg par szinted ha beletolsz 1-1 barraget a creepekbe campenkent
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 11 2013 04:10pm
Quote (lacketto @ 12 Jun 2013 00:07)
http://www.dota2wiki.com/wiki/Creep_Stacking

ancient camp ugye a legnehezebb creep ami az erdőtől távol esik de a legjobb goldot adja, azt szokták 3-4-5-6x stackelni és utána lefarmolják így rövid idő alatt gecisok gold/xpt kapnak
az alapkoncepció szerint dominatorral befogsz egy creepet, lehetőleg a regenes satyrt és azzal stackeled az ancienteket amig te a map masik felen vagy.


oh ty

megnéztem hogy nincs ancient nevű item azok között amiket felsorolt, tehán annak nem lehet passzívják stackolni (le- LOL face)
utána már valami ilyesmire gondoltam hogy jungle-ben gyűjti a mobokat (erről olvastam hogy mikor spawnolnak)

na basic itemek egy része megjegyezve, megyek játszani brb
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 11 2013 04:11pm
Quote (Anarkin @ 12 Jun 2013 00:10)
oh ty

megnéztem hogy nincs ancient nevű item azok között amiket felsorolt, tehán annak nem lehet passzívják stackolni (le- LOL face)
utána már valami ilyesmire gondoltam hogy jungle-ben gyűjti a mobokat (erről olvastam hogy mikor spawnolnak)

na basic itemek egy része megjegyezve, megyek játszani brb


ha megmondod milyen herok vannak ellenfel teamben, finomhangolhatom neked a buildet >)
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 11 2013 04:12pm
Quote (Anarkin @ Jun 11 2013 11:10pm)
oh ty

megnéztem hogy nincs ancient nevű item azok között amiket felsorolt, tehán annak nem lehet passzívják stackolni (le- LOL face)
utána már valami ilyesmire gondoltam hogy jungle-ben gyűjti a mobokat (erről olvastam hogy mikor spawnolnak)

na basic itemek egy része megjegyezve, megyek játszani brb


ancient a creep neve baszod. azokat kell az általam linkelt cikk szerint stackelni.



sárga kör jelzi őket ezen a képen.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 11 2013 04:13pm
Quote (lacketto @ 12 Jun 2013 00:12)
ancient a creep neve baszod. azokat kell az általam linkelt cikk szerint stackelni.

http://cs4934.vkontakte.ru/u570781/124653524/x_110862ee.jpg

sárga kör jelzi őket ezen a képen.


tudom, azért írtam le hogy mi forgott le a fejemben mielőtt postoltad :D

Quote (SummertimeClothes @ 12 Jun 2013 00:11)
ha megmondod milyen herok vannak ellenfel teamben, finomhangolhatom neked a buildet >)


mindjárt beeditelem ide :P ha végre talál egy game-t



drow rangert ismerem csak fel enemy teamből, úgyhogy indexeld őket ha akarsz valami specifikusat írni :D

This post was edited by Anarkin on Jun 11 2013 04:19pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev17297307317327334683Next
Add Reply New Topic New Poll