Quote (Senee @ Aug 7 2016 10:22am)
shiiet
remélem duolingo helyett találtál más elfoglaltságot amivel naponta megtudod mozgatni az agytekervényeket :3
ja, sztem szeptembertől elkezdek egy levelezőt ha már államilag támogatott, ingyenes képzés
szerintem akinek eseménydús az élete, az is feküdhet le úgy az ágyba h azt kérdezgeti magától h mi a faszt csinál az életével
rajottem hogy attol h a testem kész az atomra, még nem vagyok depresszios (: