d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1727374757679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 24 2014 12:09pm
Quote (Jancsipapa @ Sep 24 2014 04:24pm)
a legnormálisabban fórumozók közé tartozik pl senee is


:) <3
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 24 2014 12:09pm
legkozelebb amugy szerdara tegyetek a talit noobok !444
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 24 2014 12:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Sep 2014 20:07)
Valoban engem minosit, amikor nem birom szonelkul hagyni, ha valaki felnagyit dolgokat, es egy teljesen elferditett marhasagrol predikal, igen, ird fel a szamlamra, vallalom. Seneet meg ne nekem mondd, mert nekem sosem volt vele bajom kulonosebben, rici meg sose volt normalis, de idegesiteni o se idegesitett. A regi ellentetek meg olyan szinten elnek benned, hogy idejott vanek, es az ocsedet latod benne, ahogy vele bant par ember, es ezt vetited ki ide most, es ezert zavar teged ennyire, hogy vanekot a halal faszara kivanja mindenki, de egyebkent meg teljesen mas eset a ketto, es kozodnek sem kene, hogy legyen hozza, az meg, hogy minden postom amit az elmult honapokban irtam flame lett volna egyszeruen csak hazugsag es megint csak ferdites, volt, azt nem tagadom, nem is keves, de te is csak azt latod a forumon amit keresel. A joeyes reszt meg csak trollkodasbol irtam, en spec nem gondolom, hogy joey ennyire lealacsonyodna, meg akkor is, ha sosem volt szimpatikus kulonosebben.


Szerintem neked is vannak kisebbsegi komplexusaid, nem csak nekem.

Quote (GoreKnight9 @ 24 Sep 2014 20:09)
legkozelebb amugy szerdara tegyetek a talit noobok !444


This. Kedd este orulok, ha leulhetek nyugodtan szarni.

This post was edited by Baleee on Sep 24 2014 12:09pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 12:09pm
Quote (xGurke @ Sep 24 2014 07:07pm)
egyszer jönnél el egy talira
jaj mi lenne veled ott


az ami jarabekkel :)

jaj de az csúnya dolog volt, csúnya vismajor :)

mesélj még gürgü xD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 12:10pm
Quote (Baleee @ 24 Sep 2014 19:09)
Szerintem neked is vannak kisebbsegi komplexusaid, nem csak nekem.



This.


mindenkinek vannak
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 24 2014 12:11pm
Quote (Baleee @ 24 Sep 2014 20:09)
Szerintem neked is vannak kisebbsegi komplexusaid, nem csak nekem.



This. Kedd este orulok, ha leulhetek nyugodtan szarni.


kedd este orulok ha 12 ora melo utan 250 kilometert levezetve hazaerek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 24 2014 12:13pm
Quote (GoreKnight9 @ 24 Sep 2014 20:11)
kedd este orulok ha 12 ora melo utan 250 kilometert levezetve hazaerek


Nem erdekel a maganeleted! ;D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 24 2014 12:15pm
Quote (Baleee @ 24 Sep 2014 19:13)
Nem erdekel a maganeleted! ;D


holnap üzleti vacsora brittekkel

vis-t kéne magammal vinnem, bemutatnám nekik én meg nyugalomban ehetnék a következô 2 órában 60 évben
<3
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 12:15pm
Quote (Anarkin @ 24 Sep 2014 20:15)
holnap üzleti vacsora brittekkel

vis-t kéne magammal vinnem, bemutatnám nekik én meg nyugalomban ehetnék a következô 2 órában 60 évben
<3


:DDDDDDD
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 12:16pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 08:07pm)
Valoban engem minosit, amikor nem birom szonelkul hagyni, ha valaki felnagyit dolgokat, es egy teljesen elferditett marhasagrol predikal, igen, ird fel a szamlamra, vallalom. Seneet meg ne nekem mondd, mert nekem sosem volt vele bajom kulonosebben, rici meg sose volt normalis, de idegesiteni o se idegesitett. A regi ellentetek meg olyan szinten elnek benned, hogy idejott vanek, es az ocsedet latod benne, ahogy vele bant par ember, es ezt vetited ki ide most, es ezert zavar teged ennyire, hogy vanekot a halal faszara kivanja mindenki, de egyebkent meg teljesen mas eset a ketto, es kozodnek sem kene, hogy legyen hozza, az meg, hogy minden postom amit az elmult honapokban irtam flame lett volna egyszeruen csak hazugsag es megint csak ferdites, volt, azt nem tagadom, nem is keves, de te is csak azt latod a forumon amit keresel. A joeyes reszt meg csak trollkodasbol irtam, en spec nem gondolom, hogy joey ennyire lealacsonyodna, meg akkor is, ha sosem volt szimpatikus kulonosebben.


Na, alakul már a hangnem, ennek örülök.

Most, hogy mondod, persze, az életkor miatt van párhuzam öcsém és vanek között, ezt a mai napig így vallom, hogy 2,4,6,8 éve, én például 15 évesen, mikor netem lett, ugyancsak nem tudtam normálisan viselkedni az interneten. Mégis, mivel a többség is hasonló életkorú volt, sikerült úgymond együtt felnőni. Most meg mi van? Néznek szúrós szemmel szinte minden fiatalra, hogy bezzeg a mi időnkben! Pedig akkor sem volt másabb SEMMI.

Személy szerint mulattat Vanek, persze sokszor átcsap másba, de speciel a lestatos/kenyeres posztjain a mai napig sírok. Az meg, hogy nem bírod tolerálni postblockerrel meg minden kurvaanyámmal, tényleg nem tudok mit mondani, csak azt, hogy egyedül a te hibád, nem vaneké, nem az enyém, csak és kizárólag a tiéd.

Fogalmazd meg magadban, hogy mit jelent a troll szó és ha belegondolsz, azt jól csinálja. Jól átvág, mint ahogy egy zsebes tenné a villamoson.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1727374757679Next
Add Reply New Topic New Poll