Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 28 2014 04:37pm)
ne legyél már ennyire butthurt hogy mindenhol vergődnöd kell ahova postolok amúgy pls. elhiszem hogy belegázoltam az érzéseidbe hogy rávilágítottam mennyire buta vagy, de te elvileg egy okos embernek tartod magad nem? szóval lépjél túl rajta szépen és legyél az okosabb és hagyd abba a felém irányuló vergődést. főleg hogy ezenkívül meg a fórum tisztántartásán kívül teljesen leszarom a fejed és ignorállak szóval mire fel a sírás vani?
csak tényeket közöltem pubi
74 oldal a semmiről, nagy szavak aztán excuses.txt
sajnálom, ha belegázoltam az érzéseidbe

nem kell tovább vergődnöd, magadat égeted
This post was edited by TuskesVanek on Jul 28 2014 09:40am