d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev172737475765001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 16 2013 08:05am
Quote (cowding @ 16 Mar 2013 15:00)
hugom megy one direction koncertre mi meg várostnézünk  :lol:


asszem egyik osztalytarsam is megy arra a koncertre
csb
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 16 2013 08:06am
Quote (cowding @ 16 Mar 2013 15:00)
hugom megy one direction koncertre mi meg várostnézünk  :lol:


tudod mi a dolgod

post pic
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 16 2013 08:07am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (cowding @ Mar 16 2013 02:00pm)
hugom megy one direction koncertre mi meg várostnézünk  :lol:


de hugodnak tüdörákja van, hogy tud elmenni oda
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 16 2013 08:07am
Quote (Ghostmasterq @ 16 Mar 2013 15:04)
)



még az is lehet,hogy nem leszünk annyira messze egymástól


Te meddig maradsz? Hol leszel? Mit csinalsz ? :D

felvehetnel facebookon is!


Quote (sylke @ 16 Mar 2013 15:07)
de hugodnak tüdörákja van, hogy tud elmenni oda


Ez volt az utolso kivansaga.

This post was edited by josheide on Mar 16 2013 08:07am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 16 2013 08:08am
Quote (Inakwo @ Mar 16 2013 04:06pm)
tudod mi a dolgod

post pic


facen megtalálod

Quote (Ghostmasterq @ Mar 16 2013 04:04pm)
)


még az is lehet,hogy nem leszünk annyira messze egymástól


te merre leszel 30 - 1 magasságában

Quote (sylke @ Mar 16 2013 04:07pm)
de hugodnak tüdörákja van, hogy tud elmenni oda


stop bántás és gyere inkább húzni

This post was edited by cowding on Mar 16 2013 08:09am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 16 2013 08:11am
Quote (cowding @ Mar 16 2013 03:00pm)
hugom megy one direction koncertre mi meg várostnézünk  :lol:


aha, a hugod, persze...
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 16 2013 08:11am
Quote (cowding @ Mar 16 2013 03:08pm)
facen megtalálod



te merre leszel 30 - 1 magasságában



stop bántás és gyere inkább húzni


csak 13 testvered van facebook szerint
:wacko:

amugy nem tudom miert akartam megnezni, a 18 eves csajok sem hoznak lazba, nemhogy meg a 13 evesek :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 16 2013 08:12am
Quote (lacketto @ Mar 16 2013 04:11pm)
aha, a hugod, persze...


:$ majd hozok neked autogramot :rolleyes:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 16 2013 08:13am
Quote (cowding @ Mar 16 2013 02:08pm)
facen megtalálod



te merre leszel 30 - 1 magasságában



stop bántás és gyere inkább húzni


nem
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 16 2013 08:14am
Quote (cowding @ 16 Mar 2013 15:08)

te merre leszel 30 - 1 magasságában



úgy néz ki az utcán fogom árulni a testemet, beköltözök hasonló dolgok.
Quote (josheide @ 16 Mar 2013 15:07)
Te meddig maradsz? Hol leszel? Mit csinalsz ? :D

felvehetnel facebookon is!


Meddig maradok? Hát, ha ősszel kérdezel meg azt mondtam volna,hogy életem végéig, de most úgy néz ki őszig.
Hol leszek? mit csinálok?
Röhej, de még nem tudom kb. egy hete derült ki, hogy tényleg mehetek. Szállásom elvileg lesz, munka nem biztos, ami elég szopás, mert nem tudok nagy összeggel elindulni. Reméljük hamar szerzek valamit. Max. veled összefogunk és kirabolunk valamit.
Egyébként azt hiszem felvettelek facebookon, de nem biztos.
Go Back To Magyar Topic List
Prev172737475765001Next
Closed New Topic New Poll