Quote (cowding @ 16 Mar 2013 15:08)
te merre leszel 30 - 1 magasságában
úgy néz ki az utcán fogom árulni a testemet, beköltözök hasonló dolgok.
Quote (josheide @ 16 Mar 2013 15:07)
Te meddig maradsz? Hol leszel? Mit csinalsz ?

felvehetnel facebookon is!
Meddig maradok? Hát, ha ősszel kérdezel meg azt mondtam volna,hogy életem végéig, de most úgy néz ki őszig.
Hol leszek? mit csinálok?
Röhej, de még nem tudom kb. egy hete derült ki, hogy tényleg mehetek. Szállásom elvileg lesz, munka nem biztos, ami elég szopás, mert nem tudok nagy összeggel elindulni. Reméljük hamar szerzek valamit. Max. veled összefogunk és kirabolunk valamit.
Egyébként azt hiszem felvettelek facebookon, de nem biztos.