d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev172737475763310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 2 2013 04:14pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 2 Mar 2013 23:15)
46on docks kell mar lol


Dock nalam alapbol kiesik, mert kurvara szaggatok ott.

Amugy max resim van, kiveve chaos, az poti nelkul -25 : D
meg 1,3k life
dps viszont lofasz, ilyen 230 cleave, 320 viper, 430 ls

This post was edited by Baleee on Mar 2 2013 04:16pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 2 2013 04:26pm
jhahogy hc, faszomse tudja ki hol jatszik.
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Mar 2 2013 07:21pm
van valami megoldás rá hogy a játék végre a videokarimat használja és ne az intel grapics lófaszt? ^^
nem vált át magától de nem is engedi hogy én váltsam átt
még ilyennel nem találkoztam csak ennél a játéknál
valami ötlet?


/csak mert igy rettenetesen szaggat/

This post was edited by apafej on Mar 2 2013 07:25pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 3 2013 02:16am
Quote (apafej @ Mar 3 2013 03:21am)
van valami megoldás rá hogy a játék végre a videokarimat használja és ne az intel grapics lófaszt? ^^
nem vált át magától de nem is engedi hogy én váltsam átt
még ilyennel nem találkoztam csak ennél a játéknál
valami ötlet?


/csak mert igy rettenetesen szaggat/


Úgy rémlik, mintha hallottam volna ilyenről
Fórumba nézz be imo

tfw

This post was edited by cowding on Mar 3 2013 02:20am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 3 2013 02:56am
megvan az első map :D

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 3 2013 02:59am
azt megkerdezhetem, hogy bloodmagic nelkul hgoy birod manaval?
tervezek csinalni 1 maraudert, de %os aurakat szeretnek hasznalni. mennyi manaleech kell hozza?

vagy mainskillen bloodmagic van?:/

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Mar 3 2013 02:59am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Mar 3 2013 03:01am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Mar 3 2013 09:59am)
azt megkerdezhetem, hogy bloodmagic nelkul hgoy birod manaval?
tervezek csinalni 1 maraudert, de %os aurakat szeretnek hasznalni. mennyi manaleech kell hozza?

vagy mainskillen bloodmagic van?:/


ezt en is megszeretnem kerdezni, nem latok nalad manapotit se
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 3 2013 03:09am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Mar 3 2013 10:59am)
azt megkerdezhetem, hogy bloodmagic nelkul hgoy birod manaval?
tervezek csinalni 1 maraudert, de %os aurakat szeretnek hasznalni. mennyi manaleech kell hozza?




fegyó
Added lightning + dominating blow
enduring cry

sapi
meele phisycal dmg + lifeleech + glacial hammer + weapon elemental dmg

Felső(majd 6l lesz :rolleyes: )
life gain on hit + lightning strike + fork + blood magic

Shield
Blood magic + Clarity + reduced mana -> Hp bül 240 et reservel, kb 6 manareg/sec -> ki van manázva az enduring cry, a molten shell, a totem és bossra glacial hammerrel tudok ütni 3 at, aztán 1 sima 1 glacial

Kesztyű
Increased duration + rejuv totem
warlord mark + vitality (40% mana reserved)

Cipő
Reduced mana + Determination (40->30% mana reserved) + Molten shell

Ez igy 70% mana reserved, claryti miatt a maradék manából kényelmesen kijönnek a buffok és ami leginkább életbentart ( Lightning strike 3*3*3 villám * 34 life/hit) azt meg hp ból tudom spammelni
46 hp costja van és átlag 300 hp-t tölt/ütés

Manacostjai a skilleknek:
Lightning strike 46
Dominating blow 60
Glacial hammer 37
Molten shell 48
Enduring cry 25
Warlord's 64
Totem 55
+ aurák

unbuffed igy néz ki:
http://2.ii.gl/EckQyZ.png

5 ös enduring + molten shell -> 87% damred, 80 allres (amúgy is, csak cold..)
Dmg az nem valami nagy igy overall, de szerintem te scbe sok pontot feláldozhatsz defből dmgre talentpontból

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgUAAecCcQSzBVsS4RQgFE0ZLho4GlUjTSftKS4yiTboPfxANkRyRtdN2E99UEdQUFcNV-JYY1nzXz9hIWSjZp5nm3B9cql07XflfLh82YBWgW-ExITvi4yMdozPkFWRzp48ns2iAKcwp4SplayqtPm53cAaxBXE9sbY0iHUj9lh4XPsOO0g7w7wH_Iv8932SA==

Ez a jelenlegi, most közép lent akarom összeszedni a hp + hpregen nodokat, aztán armor és utána megyek középre meele dmgre

De ha gondoljátok streamelhetek egy kis farmolást, lightning rangerhez képest egy kibaszott csiga vagyok, szóval scre ezt érdemes áttervezni

This post was edited by cowding on Mar 3 2013 03:14am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 3 2013 03:19am
szopas ez a mana, hogy 5-6gemes skillek 100-150manat esznek.
keptelenseg annyi regent osszeszedni, ha csak nem vagy witch
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 3 2013 03:37am
Van valami link, ahol megvan minden egyes skillgemnel a lvl/stat reqje kulonbozo szinteken?

A totemek, meg a penetration gemek miatt dunno menni str kene shadownak. :C Also, hogy a rakba jutok el a blood magicig, azt se tudom. Csak tenyleg az a rohadt nagy baj, hogy vagy ES bonuszt tudom konnyen kihozni, vagy BM, de akkor ES-t csak cuccrol tudom stackelni kb. :( Nem tudom mit kezdjek.

This post was edited by Baleee on Mar 3 2013 03:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev172737475763310Next
Add Reply New Topic New Poll