Quote (Rawen @ 31 Aug 2012 21:05)
Befejezted az 5. könyvet?
be
szerintem nem volt vesz, csak uncsibb volt mint barmelyik elozo kb, theon meg bran felyezetekben tortentek vegig tenyleg erdekes dolgok, tobbi csak igy ment elore de igy nemigen lett belole semmi, szerintem
gecire kivancsi vagyok mar littlefingerre meg jaimere meg branre meg jonra meg victarionre meg davosra kovetkezo konyvben :F