Quote (Rawen @ Sep 30 2012 12:22pm)
Na közben megnéztem, tényleg jó volt, végig fent tudták tartani a feszültséget, nem nagyon tudok rosszat mondani. A sok spoiler miatt amit olvastam meg úgyis tudom, hogy valószínűleg tartani fogja a szintet.
Ahogy latom /a/ elegge kritizalja az UTW-t, lehet jobban jartam Commieval.
Quote (Rawen @ Sep 30 2012 02:40pm)
Na jó SAO dropped, én ezt már nem bírom, annyira szar volt a 13. rész, hogy inkább kinyomtam.
En mar utolso 2 reszt sem neztem, csak a Silica meg Lizbeth reszek voltak elvezhetöek de azok is csak side storyk. Guilty Crown ota elsö sorozat amit droppolok.