d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev17273747576198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 30 2012 03:47am
Shinsekai_Yori_-_From_the_New_World_-_01

Teljesen magavalragadott az elsö resz, olyan hangulatot teremt az anime amilyet eddig csak jobb thrillerkönyvektöl tapasztaltam. Higurashi hajaz ra leginkabb, csak ez rendesen van megcsinalva.
Animacio közepes, hatter az egyetlen ami igenyesebben van megrajzolva.
Szinkronhangok kifejezetten tetszenek, meg KanaHana is szerepel benne. Külön emlitest erdemel a föszereplö hangja is.

Csak az elsö reszre 8.5/10-et adok, de felek hogy a pacinget nem tudjak vegig ilyen jol tartani.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2012 03:48am
Quote (Karan2_Returned @ 30 Sep 2012 11:47)
Shinsekai_Yori_-_From_the_New_World_-_01

Teljesen magavalragadott az elsö resz, olyan hangulatot teremt az anime amilyet eddig csak jobb thrillerkönyvektöl tapasztaltam. Higurashi hajaz ra leginkabb, csak ez rendesen van megcsinalva.
Animacio közepes, hatter az egyetlen ami igenyesebben van megrajzolva.
Szinkronhangok kifejezetten tetszenek, meg KanaHana is szerepel benne. Külön emlitest erdemel a föszereplö hangja is.

Csak az elsö reszre 8.5/10-et adok, de felek hogy a pacinget nem tudjak vegig ilyen jol tartani.


>commie
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 30 2012 03:53am
Quote (Rawen @ Sep 30 2012 10:48am)
>commie


Többi reszhez megvarom UTW-t, nem egyszerüek a parbeszedek ebben a sorozatban.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2012 05:22am
Na közben megnéztem, tényleg jó volt, végig fent tudták tartani a feszültséget, nem nagyon tudok rosszat mondani. A sok spoiler miatt amit olvastam meg úgyis tudom, hogy valószínűleg tartani fogja a szintet.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2012 07:40am
Na jó SAO dropped, én ezt már nem bírom, annyira szar volt a 13. rész, hogy inkább kinyomtam.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 30 2012 08:02am
Quote (Rawen @ Sep 30 2012 12:22pm)
Na közben megnéztem, tényleg jó volt, végig fent tudták tartani a feszültséget, nem nagyon tudok rosszat mondani. A sok spoiler miatt amit olvastam meg úgyis tudom, hogy valószínűleg tartani fogja a szintet.


Ahogy latom /a/ elegge kritizalja az UTW-t, lehet jobban jartam Commieval.

Quote (Rawen @ Sep 30 2012 02:40pm)
Na jó SAO dropped, én ezt már nem bírom, annyira szar volt a 13. rész, hogy inkább kinyomtam.



En mar utolso 2 reszt sem neztem, csak a Silica meg Lizbeth reszek voltak elvezhetöek de azok is csak side storyk. Guilty Crown ota elsö sorozat amit droppolok.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2012 08:05am
Quote (Karan2_Returned @ 30 Sep 2012 16:02)
Ahogy latom /a/ elegge kritizalja az UTW-t, lehet jobban jartam Commieval.


Milyen threadet nézel te? Volt 3 thread abból 2 bump limitig jutott és láttam kb 4 postot ami leszólta az utw-t, a commiet szidókat meg nem tudom megszámolni.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 30 2012 08:15am
Quote (Rawen @ Sep 30 2012 03:05pm)
Milyen threadet nézel te? Volt 3 thread abból 2 bump limitig jutott és láttam kb 4 postot ami leszólta az utw-t, a commiet szidókat meg nem tudom megszámolni.


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2012 08:18am
Quote (Karan2_Returned @ 30 Sep 2012 16:15)
http://4.imgland.net/DE78tfM.jpg


Igen erről az egy mondatról szólt a 4 post a többi meg arról, hogy utwt meg lehetett érteni és nem fordítottak félre fontos dolgokat csak azért, hogy folyékonyabb legyen a szöveg.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2012 12:28pm


Herewego.jpg
Go Back To Magyar Topic List
Prev17273747576198Next
Add Reply New Topic New Poll