Quote (daneeka10 @ 10 Jul 2012 18:54)
autógázt nem tudom minek baszogatják, túl nagy pénz nem lehet benne szerintem, akkor már inkább a cigit cseszegessék
(eleve gondolom nem nagyon volt adóztatva mer zöld szal a semmit emelik 2*50%-nel, mondjuk a benzin meg szarrá van adóztatva szal lehet az is szét van, nem tudom)
meglepődnél milyen sokan belevágtak.
gondolj bele, hogy 100k kilométeren megtérül, ha valaki sokat autózik, simán kifizetődő.