d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev172737475761468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 28 2012 10:44am
Quote (szabika @ 28 Jun 2012 18:14)


nov
komolyan, még amerikaiaktól is sok az ilyen.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jun 28 2012 10:49am
Quote (szabika @ Jun 28 2012 05:14pm)


amerika lassan felzárkózik a balkánhoz
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 10 2012 10:44am
bunp

http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/07/10/300_milliardos_csomag/

Három törvényjavaslatot nyújtott be kedden a kormány a parlamentnek. Ebből kettő a kormányfő által múlt hétfőn részletesen ismertetett 300 milliárdos foglalkoztatási és gazdaságélénkítési programhoz kapcsolódó, új kisvállalati adókat is hozó törvény. A harmadik jogszabály viszont „az egészségügy többletforráshoz juttatása érdekében” számos termék a jövedéki adójának jelentős emeléséről szól. Az autógáz adóját kétszer ötven százalékkal emelik, majdnem harmadával nő a cigarettáé.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 10 2012 10:51am
Quote (Genthor @ 10 Jul 2012 18:44)
bunp

http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/07/10/300_milliardos_csomag/

Három törvényjavaslatot nyújtott be kedden a kormány a parlamentnek. Ebből kettő a kormányfő által múlt hétfőn részletesen ismertetett 300 milliárdos foglalkoztatási és gazdaságélénkítési programhoz kapcsolódó, új kisvállalati adókat is hozó törvény. A harmadik jogszabály viszont „az egészségügy többletforráshoz juttatása érdekében” számos termék a jövedéki adójának jelentős emeléséről szól. Az autógáz adóját kétszer ötven százalékkal emelik, majdnem harmadával nő a cigarettáé.


meg lennék lepve, ha ezt megvétózná meg az eu:
Quote
Szintén ebben a törvényben változtatják a készpénzes fizetésről szóló rendelkezéseket. Eszerint jövő januártól az indoklás szerint a „feketegazdaság visszaszorítása érdekében”, de minden bizonnyal nem függetlenül az átutalásokat terhelő tranzakciós adó bevezetésétől, 1,5 millió forintban limitálják a „pénzforgalmi számla nyitására kötelezett adózók” készpénzfizetését: a tervezet szerint egy cég vagy vállalkozó havonta és szerződésenként maximum ekkora összegben fizethet ki készpénzt. Aki ezt átlépi, annak a 1,5 millió fölötti rész után 20 százalékos büntetőadót kell fizetnie.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jul 10 2012 10:54am
Quote (Genthor @ Jul 10 2012 05:44pm)
bunp

http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/07/10/300milliardoscsomag/

Három törvényjavaslatot nyújtott be kedden a kormány a parlamentnek. Ebből kettő a kormányfő által múlt hétfőn részletesen ismertetett 300 milliárdos foglalkoztatási és gazdaságélénkítési programhoz kapcsolódó, új kisvállalati adókat is hozó törvény. A harmadik jogszabály viszont „az egészségügy többletforráshoz juttatása érdekében” számos termék a jövedéki adójának jelentős emeléséről szól. Az autógáz adóját kétszer ötven százalékkal emelik, majdnem harmadával nő a cigarettáé.


autógázt nem tudom minek baszogatják, túl nagy pénz nem lehet benne szerintem, akkor már inkább a cigit cseszegessék

(eleve gondolom nem nagyon volt adóztatva mer zöld szal a semmit emelik 2*50%-nel, mondjuk a benzin meg szarrá van adóztatva szal lehet az is szét van, nem tudom)

This post was edited by daneeka10 on Jul 10 2012 10:56am
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 10 2012 10:57am
az a fő hír, hogy a szolgálati kutyát megtámadták, megrúgták

hát a faszért kell rá szájzárat tenni rá, akkor nem basztatták
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 10 2012 11:04am
Quote (daneeka10 @ 10 Jul 2012 18:54)
autógázt nem tudom minek baszogatják, túl nagy pénz nem lehet benne szerintem, akkor már inkább a cigit cseszegessék

(eleve gondolom nem nagyon volt adóztatva mer zöld szal a semmit emelik 2*50%-nel, mondjuk a benzin meg szarrá van adóztatva szal lehet az is szét van, nem tudom)


meglepődnél milyen sokan belevágtak.

gondolj bele, hogy 100k kilométeren megtérül, ha valaki sokat autózik, simán kifizetődő.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 27 2012 08:01am
http://index.hu/belfold/2012/07/27/orban_jon_a_valasztasi_feliratkozas/

A Magyar Nemzet mai számában megjelenteket megerősítve a Kossuth rádiónak adott péntek reggeli interjújában a kormányfő bejelentette, hogy a választási eljárásról szóló, ősszel megalkotandó törvényben rögzítik a feliratkozást. Eszerint a parlamenti választáson csak az előzetesen feliratkozottak vehetnek majd részt. A feliratkozásra hosszú idő áll majd rendelkezésre.
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 13 2012 05:19am
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/08/13/budai_kartelleztunk_es_akkor_mi_van/

végre valaki nem kertel, és a hatalmánál fogva, a kellő arroganciájával semmibe veszi a plebejust
Go Back To Magyar Topic List
Prev172737475761468Next
Add Reply New Topic New Poll