Quote (Cpt_Ghost @ 12 Aug 2011 18:42)
mire átért volna az overlord szerintem már annál a résznél járnánk ahol ki gg-zik.
volt ott egy overlordja, ami csak a nexusig látott el pont.
Quote (sylke @ 12 Aug 2011 18:44)
EGIdra
rage inc
ahh de kurvára késön lesz az
remélem kikap, mert akkor láthatom ahogy szétveri a billentyűzetét, meg csapkod az asztalon. Vicc amiket néha lerendez

szerintem igazi idegbeteg.
This post was edited by CyberPunk666 on Aug 12 2011 10:51am