d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev172737475764303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2011 10:14am
Quote (N4aBz @ 27 Apr 2011 16:16)
mi igazából a célja ennek a karinak, voltam vele, semmit nem tud, csak lassítani.


Tank amit nem szabad kergetni, ha fut eloled.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Apr 27 2011 10:18am
Quote (N4aBz @ Apr 27 2011 01:55pm)
nem értem ezt a singed karit.


pedig kurva jó kari, én most azzal tolom, valszeg meg is veszem
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 27 2011 10:19am
Quote (Moonflow @ Apr 27 2011 05:14pm)
Tank amit nem szabad kergetni, ha fut eloled.


értem köszi.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Apr 28 2011 06:32am
Mi kéne maplhitnak?
nem tankot szeretnék,hanem inkább fájtolosat
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 28 2011 06:45am
Quote (harcikacsa17 @ Apr 28 2011 02:32pm)
Mi kéne maplhitnak?
nem tankot szeretnék,hanem inkább fájtolosat


azt hittem már abbahagytad

amugy ha nem tankot szeretnél ne malphital menj, ki lehet még apval próbálni ,de szart se ér
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Apr 28 2011 06:51am
Quote (championmath @ Apr 28 2011 12:45pm)
azt hittem már abbahagytad

amugy ha nem tankot szeretnél ne malphital menj, ki lehet még apval próbálni ,de szart se ér


most játszódom.
lehet akkotr tankoskodom.
megtetszett maplhite.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 28 2011 06:59am
a brand nagyon tetszik, de a nunut kifejezetten megszerettem
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 28 2011 07:00am
Quote (harcikacsa17 @ 28 Apr 2011 13:51)
most játszódom.
lehet akkotr tankoskodom.
megtetszett maplhite.


Maplhite. Uristen. Olvasd mar el rendesen a nevet baszdmeg.
MELFÁJT.

Megvettem Nidalee-t, imadom :}
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 28 2011 07:02am
Quote (Moonflow @ Apr 28 2011 02:00pm)
Maplhite. Uristen. Olvasd mar el rendesen a nevet baszdmeg.
MELFÁJT.

Megvettem Nidalee-t, imadom :}



nvm tudom melyik

Quote (harcikacsa17 @ Apr 28 2011 01:51pm)
most játszódom.
lehet akkotr tankoskodom.
megtetszett maplhite.


Lvled?

This post was edited by N4aBz on Apr 28 2011 07:11am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Apr 28 2011 07:43am
Quote (N4aBz @ Apr 28 2011 01:02pm)
nvm tudom melyik



Lvled?


30
Go Back To Magyar Topic List
Prev172737475764303Next
Add Reply New Topic New Poll