d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev17273747576410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 02:23am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 09:22am)
Mert 2000ft-os a lépték Én meg ajánlottam már 55-öt, nézd csak meg noob.


arra utaltam, hogy felverem az árát :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 02:23am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:23)
arra utaltam, hogy felverem az árát :D


Akkor neked bizony a jó...
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 02:24am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 09:23am)
Akkor neked bizony a jó...


amúgy 52es vázméret az durva
enyém 59es vagy lehet 61es is megvan
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 02:25am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:23)
arra utaltam, hogy felverem az árát :D


Meg felverem neked a nyeregcsövet...

Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:24)
amúgy 52es vázméret az durva
enyém 59es vagy lehet 61es is megvan


Jó, de te colosgeci vagy... :C
kiscrouch

55ösre a Giantnál meg pl azt írta a csávó, hogy nagy az ő 171 cm-ének.. ^^

This post was edited by Baleee on Jun 24 2010 02:26am
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 02:32am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 09:25am)
Meg felverem neked a nyeregcsövet...



Jó, de te colosgeci vagy... :C
kiscrouch

55ösre a Giantnál meg pl azt írta a csávó, hogy nagy az ő 171 cm-ének.. ^^




na most afk belogolt a silkroad 8D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 24 2010 03:11am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 09:20)
Nem nagyon van használva ám, olyan 15/16 van inkább hátul...a széltől függ :D

Legkisebb ajánlható ár:
57 000 Ft

:evil:


én 42 13azok, de kb csak itt van.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 03:11am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:32)
http://futebolez.blogs.sapo.pt/arquivo/crouch007.jpg

na most afk belogolt a silkroad 8D


Menekülsz a csufos bukástol.. :C
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 24 2010 03:59am
Quote (szabika @ Jun 24 2010 07:56am)
Állami szabályozás szerint nem adhat 0%ra.
Így marad az én 230as offerem, vagy a provident 237e....dönts





btw
tegnap akaram menni fel a hegytetőre a hármashatáron...mondom a buszfordulónál túl megyek ott ahol a nyil mutatja

bro, az az emelkedő :'D
előttem a montisok is kacsáztak 1x1es áttételen, nekem meg a legkisebb 2x2 es :D szenvedtem egy pár métert, majd úgy döntöttem hogy nem csinálom ki a váltóm se meg magam se, mert még haza kell jutnom :D


annak az emelkedőnek, pedig csak az eleje a durva
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 04:11am
Quote (jspogmg @ 24 Jun 2010 11:59)
annak az emelkedőnek, pedig csak az eleje a durva


Jó de szabi igen csak kevés.. :C
Go Back To Magyar Topic List
Prev17273747576410Next
Add Reply New Topic New Poll