Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:23)
arra utaltam, hogy felverem az árát

Meg felverem neked a nyeregcsövet...
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:24)
amúgy 52es vázméret az durva
enyém 59es vagy lehet 61es is megvan
Jó, de te colosgeci vagy... :C
kiscrouch
55ösre a Giantnál meg pl azt írta a csávó, hogy nagy az ő 171 cm-ének.. ^^
This post was edited by Baleee on Jun 24 2010 02:26am