d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev17273747576828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2009 04:32pm
Quote (Rezs @ Dec 20 2009 10:31pm)
syl ma már nem játszik, azaz fél óra múlva mehet a köv


nem megyek!
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2009 04:32pm
Quote (sylKE @ Dec 20 2009 10:32pm)
nem megyek!


de jössz, kisköcsög.

nyerünk egyet

This post was edited by Rezs on Dec 20 2009 04:33pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2009 04:33pm
Quote (Rezs @ Dec 20 2009 10:32pm)
de jössz, kisköcsög.


a faszom kivan már az archerrel
régen a bst utáltam, de most inkább játszok 5 bs ellen, mint az ellen a fasszopo csicska imba geci ellen
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2009 04:36pm
Quote (sylKE @ Dec 20 2009 10:33pm)
a faszom kivan már az archerrel
régen a bst utáltam, de most inkább játszok 5 bs ellen, mint az ellen a fasszopo csicska imba geci ellen


dettó, de most lesz egy cm, vagy mi a fasz, és kibannoljuk
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2009 04:37pm
Quote (Rezs @ Dec 20 2009 10:36pm)
dettó, de most lesz egy cm, vagy mi a fasz, és kibannoljuk


ok, éjfélkor re...
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 20 2009 04:39pm
Quote (sylKE @ Dec 20 2009 11:28pm)
minden kibaszott gémben van archer
NEM HISZEM EL


csak nem megint kikaptatok? ^^
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2009 04:40pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 20 2009 10:39pm)
csak nem megint kikaptatok? ^^


de, gyere majd te is, ha te ottvagy biztos nyerünk
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 21 2009 10:18am
Lol egesz ejjel toltam, reggel 7ig kb... Ekkora retardokat baszdmeg. Odamegy 2 defelni towert, a 4 ellen, meghalnak, aztan a masik 2 eggesevel befut, hogy ok is meghaljanak, aztan en defelek bent, ugy, hogy -2 rax kozepen meg alul.. N1.
Szanalmas. Csak vesztettem kb, egesz ejjel. Megint 155x a psr :angry:
Member
Posts: 3,850
Joined: Oct 23 2009
Gold: 1.65
Warn: 60%
Dec 21 2009 10:20am
jaj azthittem /care topik

This post was edited by EvilSosa on Dec 21 2009 10:21am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 21 2009 10:38am
Quote (Moonflow @ Dec 21 2009 05:18pm)
Lol egesz ejjel toltam, reggel 7ig kb... Ekkora retardokat baszdmeg. Odamegy 2 defelni towert, a 4 ellen, meghalnak, aztan a masik 2 eggesevel befut, hogy ok is meghaljanak, aztan en defelek bent, ugy, hogy -2 rax kozepen meg alul.. N1.
Szanalmas. Csak vesztettem kb, egesz ejjel. Megint 155x a psr :angry:


mi azert alvas elott még nyertunk egyet : )))))))))))))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev17273747576828Next
Add Reply New Topic New Poll