d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev17273747576183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 6 2008 09:30am
Quote (Winster @ Wed, 6 Aug 2008, 16:28)
Néhányra értettem, nem az ilyen 3/100/2 re, hanem azt hiszem cruelnek hívják őket, 2-3 soxos magic fegyók high eddel meg iassal. Azt hiszem 0.8 vagy 0.9esek.
Vagy esetleg assa karmok.


Cruel blabla of evisceration, slaughter, quickness, butchery etc.
Vagom, de az olyanokbol is lehet tobb.

This post was edited by kabraxis6 on Aug 6 2008 09:30am
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Aug 6 2008 09:34am
Quote (kabraxis6 @ Wed, 6 Aug 2008, 16:19)
Igazabol arra akartalak megkerni, hogy szopj le, kopd az orromba a gecimet, aztan en radhanyok, de lehanyod a branerem, lenyalod, majd egymas szajaba adogatjuk a gecis okadekodat.


ez tetszik xd
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 6 2008 11:53am
Quote (Ad4mz @ Wed, 6 Aug 2008, 15:04)
ezt vouch 15/15 45@ az sztem is trophy
viszont 44@ csak bo spiritnek jó switchbe


sznob :/
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
Aug 14 2008 05:25am
TALÁLTAM 1 LENYMO-t!

EUSCL!
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 14 2008 05:27am
Quote (perfect_maf @ Thu, Aug 14 2008, 11:25am)
TALÁLTAM 1 LENYMO-t!

EUSCL!


en talaltam mar vagy 5-t sleep4.gif
max ethbe lenne trophy xD
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Aug 14 2008 05:27am
hm... 10fcr 20str 86mana 16fr 99ar ring az trophy? (sztm nem, de azért örülök neki) biggrin.gif
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 14 2008 05:28am
Quote (xXmateXx @ Thu, Aug 14 2008, 11:27am)
hm... 10fcr 20str 86mana 16fr 99ar ring az trophy?  (sztm nem, de azért örülök neki) biggrin.gif


charsi is orulne neki ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 14 2008 05:28am
d2jsp Forums -> Other Languages -> Magyar -> Trophy -> Találtál Valami Gosut? Postold Ide

Na, hol vannak azok a gosuk?

Pl ez itt egy gosu :



This post was edited by kabraxis6 on Aug 14 2008 05:28am
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 14 2008 05:28am
Quote (kabraxis6 @ Thu, Aug 14 2008, 11:28am)
d2jsp Forums -> Other Languages -> Magyar -> Trophy -> Találtál Valami Gosut? Postold Ide

Na, hol vannak azok a gosuk?


en gosu vok
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Aug 14 2008 05:29am
Quote (xXmateXx @ Thu, Aug 14 2008, 12:27pm)
hm... 10fcr 20str 86mana 16fr 99ar ring az trophy?  (sztm nem, de azért örülök neki) biggrin.gif


Nem rossz, life hiányzik róla. hatot megér ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev17273747576183Next
Closed New Topic New Poll