d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17287297307317324683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 11 2013 03:05pm
>tfw szerelmi csalodas utan dotaban vezeted le a feszültseget

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2013 03:13pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 11 2013 11:05pm)
>tfw szerelmi csalodas utan dotaban vezeted le a feszültseget

http://4.ii.gl/6ubVy.png


tfw

Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 11 2013 03:26pm
Quote (Saenchai @ 11 Jun 2013 23:13)
tfw

http://4.ii.gl/iZgDnc.png



tfw 15game lossstreak incoming
erzem a csontjaimban
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 11 2013 03:37pm
Én se maradjak ki:


Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2013 03:44pm
Quote (SummertimeClothes @ Jun 11 2013 11:26pm)
http://1.ii.gl/7TBIVA.png
tfw 15game lossstreak incoming
erzem a csontjaimban


úgy legyen
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 11 2013 03:50pm
játszaszok kettőt, pick me a champ
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 11 2013 03:52pm
Quote (Anarkin @ Jun 11 2013 10:50pm)
játszaszok kettőt, pick me a champ


ez nem igy megy, minden game különböző, ha előre eldöntöd hogy x champpel jatszol akkor altalaban szopas a vege.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 11 2013 03:54pm
Quote (lacketto @ 11 Jun 2013 23:52)
ez nem igy megy, minden game különböző, ha előre eldöntöd hogy x champpel jatszol akkor altalaban szopas a vege.


nem ismerem a 100-as (vagy ki tudja mekkora) champ-poolt, és level 1 felénél tartok; szóval pickelhetnek bármit, nem tudom mivel counterezhetem

szerintem mindegy ^^

kérdés#1: ti solo quo-t használjátok vagy a simát ahol team is lehet?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 11 2013 03:56pm
Quote (Anarkin @ Jun 11 2013 10:54pm)
nem ismerem a 100-as (vagy ki tudja mekkora) champ-poolt, és level 1 felénél tartok; szóval pickelhetnek bármit, nem tudom mivel counterezhetem

szerintem mindegy ^^

kérdés#1: ti solo quo-t használjátok vagy a simát ahol team is lehet?


solo
akkor pickelésnél filterezz arra hogy disable, azok mindig jól jönnek.

inb4 ebben alig van agis

This post was edited by lacketto on Jun 11 2013 03:57pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 11 2013 03:57pm
Quote (Anarkin @ 11 Jun 2013 23:50)
játszaszok kettőt, pick me a champ


gyrocopter
ennel op champebb hero nincs sok a gameben
lvl1 mindenkebb qval kezdd, kesobb a harmadik spelled lesz a legfontosabb, en azert szeretem kimaxolni altalaban a rocket barraget. ultira amikor tutdsz. w szeirntem szar es csak egyet szoktam rakni ra de izles dolga
kezdesnek tango salve ring of protection, branchek
boots, ring of aquila, phaseboots, black king bar, monkey king bar, butterfly, satanic

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 11 2013 03:58pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev17287297307317324683Next
Add Reply New Topic New Poll