Quote (sylke @ Nov 25 2011 05:52pm)
gondoltam rá, hogy irok egy pmet a srácnak de szerintem bewarnolna
Quote (ecneB @ Nov 25 2011 05:52pm)
simán leszarod, de akár el is küldheted melegebb éghajaltra, imo.
Eddig volt már 3 wannabe is aki írt, azokat ignoráltam, de ez member ++, ez már elég wannabe ahoz hogy szóljon egy modnak, és rá még talán hallgatnak is :\