d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17267277287297304683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2013 12:39pm
Quote (lacketto @ Jun 11 2013 06:34pm)
az összes hero warcraft universeből van eredetileg.
dota1ben a puck fairie dragon volt, slark meg murlock.

http://www.playdota.com/heroes

de itt biztos találsz pár ismerős figurát


omg egy csomó ikon egy az egyben wow-ból van
és akkor még mondják, hogy nem wow>all

minden játék csak egy wowcopy :c
nem értem miért nem inkább wowozik mindenki
ott is lehet 10v10 ezni vagy 2v2, 3v3, 5v5
de akár 40v40 is
és nem csak random, hanem szervezett csapattal is már

szóval kb ugyanaz és sokkal jobb mivel ilyen fps szerü, fut elötted a karakter

és emellett van egy csomó opció, komplett világ, teljes élet
kalandozhatsz, küzdhetsz pvpn kívül sárkányok, földöntúli, halot és sok egyéb más kreatúra ellen ha épp ahhoz van kedved
de egyik se muszáj

a legjobb játék a világon
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 11 2013 12:40pm
fasza
végignéztem az egész kurva gémet, na mondom most már csak nem lesz vége még 2 percig
megnéztem a trailert amit rawen linkelt, visszanézek streamre és látom hogy vége
fasza.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 11 2013 12:40pm
oké, elég lesz. inkább a lol topicba menj nyomorékoskodni
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 11 2013 12:41pm
ez azert eleg erdekes game volt
a supportok lateben kicsit erosek voltak :lol:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2013 12:43pm
Quote (Rawen @ Jun 11 2013 06:38pm)
Abszolút leszarja csak azért jött ide, hogy jól megidegesítsen mindenkit.


nem-nem
nagyon is érdekel a game

és így mégjobban, hogy a kedvenc játékomat a wow-ot copyzták le gyakorlatilag

meséljetek erről az egészről

mi a feladat
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 11 2013 12:44pm
Quote (Senee @ Jun 11 2013 06:43pm)
nem-nem
nagyon is érdekel a game

és így mégjobban, hogy a kedvenc játékomat a wow-ot copyzták le gyakorlatilag

meséljetek erről az egészről

mi a feladat


Invalid post specified, or post already reported.
faszom
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 11 2013 12:44pm
Quote (sylke @ 11 Jun 2013 19:44)
Invalid post specified, or post already reported.
faszom


XD!
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 11 2013 12:47pm
Quote (Flutter @ 11 Jun 2013 20:41)
ez azert eleg erdekes game volt
a supportok lateben kicsit erosek voltak :lol:


1-24-17 lvl15 disruptor 5k net worthtel
huehue
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2013 12:47pm
Quote (sylke @ Jun 11 2013 06:44pm)
Invalid post specified, or post already reported.
faszom


most mi a baj? tök ontopic vagyok

előző game-be szereztem egy Radiance weapont, Sven-nel voltam
ellenfél csapatában ott volt a vérfagyasztóan erős Kel'thuzad (omg komplett karaktert loptak el warcraftból)
de legyőztem!


amúgy ezért nem kéne nekik vmi jogdíjat fizetni blizzard felé???
most nézem egy csomó karakternév warcraft világából van
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 11 2013 12:48pm
Quote (sylke @ Jun 11 2013 07:44pm)
Invalid post specified, or post already reported.
faszom


versenyfutas van azert, hogy ki reportolja sene postjait, neha megadatik a jo erzes, de a legtobbszor kesve erek oda en is
Go Back To Magyar Topic List
Prev17267277287297304683Next
Add Reply New Topic New Poll