d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17257267277287291468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2015 02:44pm
elkezdtem írni egy postot de rájöttem minek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2015 02:46pm
Quote (Senee @ Jun 6 2015 09:44pm)
elkezdtem írni egy postot de rájöttem minek


csinalhatnad ezt gyakrabban :XD
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 6 2015 02:49pm
Quote (jarabekg @ 6 Jun 2015 21:46)
csinalhatnad ezt gyakrabban :XD


ez mondjuk igaz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2015 02:53pm
hülye kis pöcsök
remélem belefulladtok ebbe a kibaszott országba

elveszik apátoktól a vagyont meg a fejetek felől az ajándék lakást, lezárják a határokat azt akkor nevetgéljetek
fogyatékosok
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 6 2015 03:16pm
En ehhez a plakatos dologhoz tul keves vagyok
A kormany miert engedi be oket es plakatoz? Miert nem nem engedi be oket alapbol? (EU?)
Mi inditotta be ezt az egeszet?
Quote (Genthor @ 6 Jun 2015 09:08)


......
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2015 03:20pm
Quote (Senee @ Jun 6 2015 09:53pm)
hülye kis pöcsök
remélem belefulladtok ebbe a kibaszott országba

elveszik apátoktól a vagyont meg a fejetek felől az ajándék lakást, lezárják a határokat azt akkor nevetgéljetek
fogyatékosok


na kérem uram tartóztassa magát
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 6 2015 03:29pm
Quote (Senee @ 6 Jun 2015 21:53)
hülye kis pöcsök
remélem belefulladtok ebbe a kibaszott országba

elveszik apátoktól a vagyont meg a fejetek felől az ajándék lakást, lezárják a határokat azt akkor nevetgéljetek
fogyatékosok



Ne irigykedj karcsika
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2015 03:39pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jun 6 2015 09:29pm)
Ne irigykedj karcsika


mire irigykednék te elkényeztetett kis ficsúr
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2015 04:28pm

Quote (Senee @ Jun 6 2015 10:39pm)
mire irigykednék te elkényeztetett kis ficsúr


mi nem fogunk bérminimumon depresszióban elpusztulni a rendszeres koránkeléstől :S?
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
Jun 6 2015 04:43pm
Seneet megint elkapta az ideg mert nem mindenki olyan szerencsétlen nyomorék mint ő :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev17257267277287291468Next
Add Reply New Topic New Poll