Na ez a nevetseges bazdmeg.
Egesz nap azzal volt tele a dashem, hogy valaki szepen elkezdte lefestegetni az uj bevandorlasellenes plakatokat.


DNS vizsgalat bazdmeg, DNS vizsgalat es kibaszott rendorseg.
De nyilvan a tetves bringatolvajokat, akikrol video volt, meg hangfelvetel, meg minden faszom, amit meg a tolvajkergetok, mielott nyomorultak lettek, csinaltak az elso ~4 reszben, azokat felmentettek 'bizonyitek hianyaba' kb..
Nevetseges.
This post was edited by Baleee on Jun 6 2015 02:36pm