d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev17247257267277282724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2011 01:21pm
Quote (CyberPunk666 @ 17 Nov 2011 20:18)
pedig tényleg leszarom, csak cpt agyát húzom, nem értek az schez, nem is játszom csak heti 3-4 gamet 2v2ben. szóval nyugodtan hidd el, hogy nem érdekel. :)


de pont ez az, hogy érdekel..
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 17 2011 02:52pm
Vááááááá mekkora jó volt ez a bw custom ffa. Kár, hogy nem öltem meg mindenkit amikor lehetőségem volt rá, és ezért kaptam ki.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 18 2011 04:49am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 17 2011 08:50pm)
igazából aki képes átlátni mindkét oldalról _tehát képes játszani is velük valamilyen szinten_ annak a szava számít, nem kell hozzá gmnek lenni.


EN KEPES VAGYOK ATLATNI, EBBEN JO VAGYOK
inb4 marauder t2 egyseg a terrannal
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 18 2011 08:57am
Quote (meatyowllegs @ 18 Nov 2011 11:49)
EN KEPES VAGYOK ATLATNI, EBBEN JO VAGYOK
inb4 marauder t2 egyseg a terrannal


: dddddddddddddddddddd
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 18 2011 08:58am
most valahogy nagyon nem megy a game, folyamatosan kikapok, nincs fantázia a játékomban, mintha kiégtem volna ^^

pedig csak pár meccs kell és platina, de most egy ideig ráhagyom szerintem, legalább lesz poolom

ghost te meg toszodj meg h letöröltél

This post was edited by Fej on Nov 18 2011 09:00am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 18 2011 09:07am
Quote (Fej @ 18 Nov 2011 15:58)
most valahogy nagyon nem megy a game, folyamatosan kikapok, nincs fantázia a játékomban, mintha kiégtem volna ^^

pedig csak pár meccs kell és platina, de most egy ideig ráhagyom szerintem, legalább lesz poolom

ghost te meg toszodj meg h letöröltél


mindenkit letoroltem.
realidről legalábbis, sima friendsben még fent vagy.
egyebkent meg jatszhanank ha van kedved.

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 18 2011 09:08am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 18 2011 10:50am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Nov 2011 16:07)
mindenkit letoroltem.
realidről legalábbis, sima friendsben még fent vagy.
egyebkent meg jatszhanank ha van kedved.


ha letöröltél, akkor baszodj meg.

Pedig ma végre lett microfonom :(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 18 2011 10:52am
Quote (CyberPunk666 @ 18 Nov 2011 17:50)
ha letöröltél, akkor baszodj meg.

Pedig ma végre lett microfonom :(


akkor jatcunk
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 18 2011 10:53am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Nov 2011 17:52)
akkor jatcunk


még pakolok, majd este.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 18 2011 10:54am
Quote (CyberPunk666 @ 18 Nov 2011 17:53)
még pakolok, majd este.


nem tudom hogy itthon leszek-e
Go Back To Magyar Topic List
Prev17247257267277282724Next
Add Reply New Topic New Poll