Quote (Fej @ 18 Nov 2011 15:58)
most valahogy nagyon nem megy a game, folyamatosan kikapok, nincs fantázia a játékomban, mintha kiégtem volna ^^
pedig csak pár meccs kell és platina, de most egy ideig ráhagyom szerintem, legalább lesz poolom
ghost te meg toszodj meg h letöröltél
mindenkit letoroltem.
realidről legalábbis, sima friendsben még fent vagy.
egyebkent meg jatszhanank ha van kedved.
This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 18 2011 09:08am