Quote (SaRGe77 @ 17 Nov 2011 17:14)
Na Tevetava ma már muszály nyomni bw customot:D
oké, de a muszáj

Quote (CyberPunk666 @ 17 Nov 2011 13:41)
mondjuk az erősen buziság, hogy a mara lever minden gw egységet, miközben egy szaros barack kell hozzá

amúgy cp, ezekkel amikkel írsz csak egy gond van: komolyan gondolod. aztán ha leugatunk, mondod, hogy á nem is gondoltam komolyan, meg igazából nem is érdekel. de igen, pont ez a zavaró, hogy komolyan gondolod, és úgy szólsz bele a balanceba, hogy jóformán fogalmad sincs a gameről. még annyira sem, mint a sub nagy részének, de igazából akinek a véleménye tényleg mérvadó, azok a mastersesek, de még nekik sincs olyan szinten a játékuk, hogy balance miatt sírjanak..