d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev17237247257267272724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2011 12:46pm
Quote (SaRGe77 @ 17 Nov 2011 17:14)
Na Tevetava ma már muszály nyomni bw customot:D


oké, de a muszáj :D

Quote (CyberPunk666 @ 17 Nov 2011 13:41)
mondjuk az erősen buziság, hogy a mara lever minden gw egységet, miközben egy szaros barack kell hozzá :)


amúgy cp, ezekkel amikkel írsz csak egy gond van: komolyan gondolod. aztán ha leugatunk, mondod, hogy á nem is gondoltam komolyan, meg igazából nem is érdekel. de igen, pont ez a zavaró, hogy komolyan gondolod, és úgy szólsz bele a balanceba, hogy jóformán fogalmad sincs a gameről. még annyira sem, mint a sub nagy részének, de igazából akinek a véleménye tényleg mérvadó, azok a mastersesek, de még nekik sincs olyan szinten a játékuk, hogy balance miatt sírjanak..
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 17 2011 12:49pm
Quote (tevetava @ Nov 17 2011 07:46pm)
oké, de a muszáj :D



amúgy cp, ezekkel amikkel írsz csak egy gond van: komolyan gondolod. aztán ha leugatunk, mondod, hogy á nem is gondoltam komolyan, meg igazából nem is érdekel. de igen, pont ez a zavaró, hogy komolyan gondolod, és úgy szólsz bele a balanceba, hogy jóformán fogalmad sincs a gameről. még annyira sem, mint a sub nagy részének, de igazából akinek a véleménye tényleg mérvadó, azok a mastersesek, de még nekik sincs olyan szinten a játékuk, hogy balance miatt sírjanak..


Nos Tevetava a muszáj teljesen korrekt, mert mint már mondtam angolul jobb a helyesírásom mint Magyarul:D
amúgy meg nézd el nekem mert ma egy egész korrekt zh-t írtam és fáradt vagyok így agyilag
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 17 2011 12:50pm
Quote (tevetava @ 17 Nov 2011 19:46)
oké, de a muszáj :D



amúgy cp, ezekkel amikkel írsz csak egy gond van: komolyan gondolod. aztán ha leugatunk, mondod, hogy á nem is gondoltam komolyan, meg igazából nem is érdekel. de igen, pont ez a zavaró, hogy komolyan gondolod, és úgy szólsz bele a balanceba, hogy jóformán fogalmad sincs a gameről. még annyira sem, mint a sub nagy részének, de igazából akinek a véleménye tényleg mérvadó, azok a mastersesek, de még nekik sincs olyan szinten a játékuk, hogy balance miatt sírjanak..


igazából aki képes átlátni mindkét oldalról _tehát képes játszani is velük valamilyen szinten_ annak a szava számít, nem kell hozzá gmnek lenni.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2011 12:55pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Nov 2011 19:50)
igazából aki képes átlátni mindkét oldalról _tehát képes játszani is velük valamilyen szinten_ annak a szava számít, nem kell hozzá gmnek lenni.


de miért, te úgy gondolod, hogy te képes vagy minden oldalról átlátni a játékot? szerintem ehhez erről a hunsubról még senkinek nincs elég tapasztalata.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 17 2011 01:09pm
Quote (tevetava @ 17 Nov 2011 19:55)
de miért, te úgy gondolod, hogy te képes vagy minden oldalról átlátni a játékot? szerintem ehhez erről a hunsubról még senkinek nincs elég tapasztalata.


te képes vagy átlátni hogy miért nem vagy skypon?
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 17 2011 01:11pm
nalam meg mindig a cry megy mert nincs net :\\
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 17 2011 01:12pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 17 2011 07:50pm)
igazából aki képes átlátni mindkét oldalról _tehát képes játszani is velük valamilyen szinten_ annak a szava számít, nem kell hozzá gmnek lenni.


AKKOR A TE VELEMENYED BIZTOSAN SZAMIT
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 17 2011 01:12pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Nov 2011 20:09)
te képes vagy átlátni hogy miért nem vagy skypon?


képes, gecifáradt vagyok :D de sc2bw mehet!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 17 2011 01:18pm
Quote (tevetava @ 17 Nov 2011 19:46)
oké, de a muszáj :D



amúgy cp, ezekkel amikkel írsz csak egy gond van: komolyan gondolod. aztán ha leugatunk, mondod, hogy á nem is gondoltam komolyan, meg igazából nem is érdekel. de igen, pont ez a zavaró, hogy komolyan gondolod, és úgy szólsz bele a balanceba, hogy jóformán fogalmad sincs a gameről. még annyira sem, mint a sub nagy részének, de igazából akinek a véleménye tényleg mérvadó, azok a mastersesek, de még nekik sincs olyan szinten a játékuk, hogy balance miatt sírjanak..


pedig tényleg leszarom, csak cpt agyát húzom, nem értek az schez, nem is játszom csak heti 3-4 gamet 2v2ben. szóval nyugodtan hidd el, hogy nem érdekel. :)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 17 2011 01:19pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 17 2011 08:18pm)
pedig tényleg leszarom, csak cpt agyát húzom, nem értek az schez, nem is játszom csak heti 3-4 gamet 2v2ben. szóval nyugodtan hidd el, hogy nem érdekel. :)


igazabol a gamenek minden szinten balancednek kell(ene) lennie, tehat ha bronzban imba a marader, akkor imba, feel free to whine
Go Back To Magyar Topic List
Prev17237247257267272724Next
Add Reply New Topic New Poll