d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev17227237247257262724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 16 2011 11:36am
Nos, nemsoká tartot valami szünetet, akkor tevetava egy ilyen sc2bw ffa-ban benne vagy?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 16 2011 11:42am
Quote (SaRGe77 @ 16 Nov 2011 18:36)
Nos, nemsoká tartot valami szünetet, akkor tevetava egy ilyen sc2bw ffa-ban benne vagy?


hát, én nem soká kezdek el tanulni, késő este maximum :/
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 16 2011 11:43am
Quote (tevetava @ Nov 16 2011 06:42pm)
hát, én nem soká kezdek el tanulni, késő este maximum :/


Na szép ember vagy te is:D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 16 2011 11:48am
Quote (tevetava @ 16 Nov 2011 18:42)
hát, én nem soká kezdek el tanulni, késő este maximum :/


válak bics
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 16 2011 03:47pm
látom ma jött az új patch és végre csökkent az emp sugara... még egy picit lejjebb veszik és egész játszható lesz a pvt.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 17 2011 04:55am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 16 2011 11:47pm)
látom ma jött az új patch és végre csökkent az emp sugara... még egy picit lejjebb veszik kiveszik a maraudert a gamebol és egész játszható lesz a pvt.


fixd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 17 2011 06:37am
Quote (meatyowllegs @ 17 Nov 2011 11:55)
fixd


nem t1 egységekkel kell verni a maraudert sry
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 17 2011 06:41am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Nov 2011 13:37)
nem t1 egységekkel kell verni a maraudert sry


mondjuk az erősen buziság, hogy a mara lever minden gw egységet, miközben egy szaros barack kell hozzá :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 17 2011 06:47am
Quote (CyberPunk666 @ 17 Nov 2011 13:41)
mondjuk az erősen buziság, hogy a mara lever minden gw egységet, miközben egy szaros barack kell hozzá :)


ever heard about counters?
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 17 2011 10:14am
Na Tevetava ma már muszály nyomni bw customot:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17227237247257262724Next
Add Reply New Topic New Poll