d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17217227237247251468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 2 2015 07:08am
Quote (Baleee @ 2 Jun 2015 14:59)
En azon haborodtam fol de kurvara (most nem fogom elokeresni a linket, mert telorol vagyok mar csak), amikor meg az oktatasi torvenycsomag ellen, debrecenbe tuntettek ugye a diakok, es az ottani sok nyomorult hulye focidrukker, bement egy random egyetemi nagyeloadoba, ahol ora folyt talan, meg csak nem is tuntetes es elkezdtek ugatni, hogy "a mi adonkbol, hagy legyen mar stadion, ahova ki tudom vinni a gyerekeimet hetvegente, meg tudunk szorakozni" vagy valami hasonlot magyaraztak, meg orditoztak. Tenyleg kurvajo pelda a gyerekenek, hogy "XY TAKARODJ!" meg "KUR-VA ANYAD!" es hasonlo nepi rigmusokat ordibalnak orakon keresztul, mikozben tokmag/szotyihejat kopdosnek a lelaton. Legalabb az is akkora agyhalott lesz tizeneves korara, mint az apjuk es remelhetoleg belekeveredik egy keseleses balheba, ahol leszurjak.

Arrol nem is beszelve, hogy ugyan kinek az adoja tobb? A minimalber kozeli jomunkasembere, vagy egy egyetemett vegzett ertelmisege, aki mondjuk a minimalber 3x-osat keresi...?

Jah meg nemreg beszelgettem tuzoltokkal, mentosokkel, meg rendorokkel, marmint olyanokkal, akik nap mint nap kijarnak helyszinre.
Rendorautokon nem volt teligumi elozo telen. Rohad jopar jarmujuk.
Tuzoltoautoknal hasonlo helyzetek, meg pl olyanok, hogy gumipokkal kikotozott ajto, hogy menet kozbe ne nyiljon ki, vagy a "menetkozben leszakado alkatreszek", amire a szerviz valasza, hogy "az ugy is plusz teher a tuzoltoauton".
Mentoautok felszereletlenek, rohadnak szinten.

De azert a tetves stadion kell.

A meno fovarosi elit tuzoltosagon, mentoallomason, rendorsegen megvannak a zsiruj autok, mindenhol mashol meg rohadjanak meg azzal ami van.

+ egy tuzoltosagon kint voltunk ellenorizni/oktatason es mely/magas mentesnel olyan ov van a tuzoltokon, ami csak a derekat fogja korbe, se beulo, se mell/vallpantok. Kenyelmes meg stabil lehet, hogy nincs elosztva a terheles... Amikor rakerdeztem: ez a rendszeresitett, ez van.


büdös kurva anyját az összes focistának
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 2 2015 07:13am
inkább nem írok semmit :D

This post was edited by Jancsipapa on Jun 2 2015 07:16am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 2 2015 07:26am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jun 2015 14:08)
büdös kurva anyját az összes focistának


Tamogassak az e-sportot ahhoz nem kell stadion!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 2 2015 07:29am
Quote (josheide @ Jun 2 2015 02:26pm)
Tamogassak az e-sportot ahhoz nem kell stadion!


allami penzbol tudnek tervezni hozza

mondjuk osszeszedem orban kisebbik lanyat, aztan majd jonnek a forro dollarok kozbeszerzesbol amugy is
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 2 2015 07:35am
Quote (josheide @ 2 Jun 2015 15:26)
Tamogassak az e-sportot ahhoz nem kell stadion!


hát lehet, hogy több értelme lenne amúgy mint a szaros fociba pumpálni ezt a kibaszott sok pénzt, abban még lehet, hogy eredményeink is lennének, nem csak menne el fölöslegesen a pénz egy rakás idiótának, de akármelyik másik sportról is beszélhetnénk.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 2 2015 07:36am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 2 2015 07:37am
Quote (Jancsipapa @ 2 Jun 2015 15:13)
inkább nem írok semmit :D


HANEM?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 2 2015 07:37am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 2 2015 03:35pm)
hát lehet, hogy több értelme lenne amúgy mint a szaros fociba pumpálni ezt a kibaszott sok pénzt, abban még lehet, hogy eredményeink is lennének, nem csak menne el fölöslegesen a pénz egy rakás idiótának, de akármelyik másik sportról is beszélhetnénk.


és erről a focisták tehetnek?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 2 2015 07:38am
Quote (Jancsipapa @ 2 Jun 2015 15:37)
és erről a focisták tehetnek?


Nem, vegul is nem tehetnek rola, hogy azert a nagy rakas szarert, amit csinalnak, egyre tobb penzt kernek. :))))

Foleg, amikor 3-5ezres faluknak a vilagvegi kis szar ligakban jatszo csapataiba is fizetett import jatekosok vannak, ahelyett, hogy a helyi fiatalokat mozgatnak meg, akik ingyen is szivesen jatszananak es lokalisan tobb nezo lehetne, mert benne van az emberekben a "mi fiaink" mentalitas, aztan a kocsmaba egymast baszogatjak meg elpoenkodjak, ha jo az eredmeny, ha nem.

Nyilvan ilyen 'nagy csapatoknal' nem lehet errol beszelni, de azert nem mindegy, hogy a teljesitmenyert adnak penzt, vagy kapnak penzt, azt egyszer majd csak teljesit.

This post was edited by Baleee on Jun 2 2015 07:40am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 2 2015 07:39am
Quote (Jancsipapa @ 2 Jun 2015 15:37)
és erről a focisták tehetnek?


hogy 0 eredményünk van csilliós támogatásokkal? igen, a focisták tehetnek róla.
Látom nagyon kötekedni akarsz, tessék; igen, úgy általában utálom a focistákat, mert buta nyomorék népség
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 2 2015 07:42am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 2 2015 03:39pm)
hogy 0 eredményünk van csilliós támogatásokkal? igen, a focisták tehetnek róla.
Látom nagyon kötekedni akarsz, tessék; igen, úgy általában utálom a focistákat, mert buta nyomorék népség


öcsém éppen focizik Miskolcon

gondolom megint én akarok kötekedni, miután engem is lekurvaanyáztál
Go Back To Magyar Topic List
Prev17217227237247251468Next
Add Reply New Topic New Poll