Quote (SaRGe77 @ 16 Nov 2011 14:32)
Tevetava, nem akarunk mi nyomni majd egy sc2 brood war custom gémet?Már persze ha te valaha is nyomtál bw-t.
tevetavának még most is fent van a bw
úgyhogy majd játszhatnánk egy ffat for the lulz : D(mármint rendes bw-vel)
This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 16 2011 07:34am