d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17197207217227231468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 27 2015 06:48am
Quote (anyd @ May 27 2015 12:25pm)
Persze mert a magyarok hazug nép


épp azon gondolkodtam sógornőm szülei folyton panaszkodnak h nem bírnak megélni (nyugdijasok) az egyiknek 120 a másiknak 100 körül van a nyugdija :XD:X
és egy 58nm lakásban élnek

de azért nem bírnak megélni
sztem ök is azt mondták nem tudnak mit enni

meg egy csomóan
de csak azért hogy ADJANAK MÉG TÖBBET nekik
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 28 2015 02:15pm
“meg kell győzni a fiatalokat, hogy sertéstenyésztő munkásnak lenni ma Magyarországon egy jó döntés (…) meg kell erősíteni őket abban, hogy ma egy vidéki iskolában maradni jó döntés”


Fazekas
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 30 2015 08:44am
valamiért a legtöbb rádió recseg, a Kossuth rádió kivételével
faterom : "Biztos Orbán zavarja a többit"
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 30 2015 08:46am
Quote (Ghostmasterq @ 30 May 2015 16:44)
valamiért a legtöbb rádió recseg, a Kossuth rádió kivételével
faterom : "Biztos Orbán zavarja a többit"


xd vicces
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2015 08:47am
Quote (RRC @ 30 May 2015 16:46)
xd vicces


végén kiderülne, hogy tényleg államilag zavarják a nem állami adókat ^^

Orbán is tudja az összes trükköt, hogy hogyan lehet fogni a szabad európát, aztán megpróbálja elkerülni az régi diktatúra hibáit.

This post was edited by CyberPunk666 on May 30 2015 08:48am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 31 2015 01:17am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 29 May 2015 16:31)


Quote (Baracsi Attila · gyakori hozzászóló · Itt dolgozik: Az élet iskolája)
De akkor már nem csak a férfiakat,hanem a nőket is sterilizálni kellene,már csak a biztonság kedvéért. Én ezt a módszert alkalmaznán a veleszületetten örökletes eredetű fogyatékosságokkal élőkkel szemben is,mindkét nem esetében,de ez utóbbiaknak egy gyereket sem engednék szülni-nemzeni!


Quote (Barabás István)
Egy jó ötlet végülis. Aprócska javítás: az első után célszerű, ha már nem rögtön, érkezéskor!



Amugy nem, mint ha titkon nem ertene vele egyet vele mondjuk fel amerika/franciaorszag/anglia .. 8DDDD


Quote (TresholdOfUniverse @ 29 May 2015 16:34)


Hat ez eleg tl;dr.
Na mindegy, majd holnap buszon lesz ~2 oram, elolvasom.

This post was edited by Baleee on May 31 2015 01:21am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 31 2015 04:36am


Flegmah wokk cső
Go Back To Magyar Topic List
Prev17197207217227231468Next
Add Reply New Topic New Poll