d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev17197207217227232724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 14 2011 09:07am
Cpt üzeni: ZERG





Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 09:10am
én meg hots elején csak igen korlátozottan fogok játszni, mert tuti, hogy geciimba lesz a játék.
most egész jónak ítélem, zerggel ladderezgetek, egész jól is megy. lehet, hogy véglegesen switchelek. ha viszont nem, akkor még kipróbálom a terrant is, de akkor tuti, hogy lebukok a gecibe goldba, és onnan kezdem, nem úgy, mint most
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 14 2011 09:12am
Tevetava mester, Ghost mondja hogy menj skypera, mer bezsélni akar veled
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 09:13am
Quote (SaRGe77 @ 14 Nov 2011 16:12)
Tevetava mester, Ghost mondja hogy menj skypera, mer bezsélni akar veled


hát azzal még sajnos várni kell, mert fontos ennivalóm akad!
amúgy mi történt vele? kibannolta a rencer?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 14 2011 09:36am
Valaki akar jatszani ?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 09:37am
Quote (josheide @ 14 Nov 2011 16:36)
Valaki akar jatszani ?


énén, 15 perc múlva
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 14 2011 09:38am
Quote (tevetava @ 14 Nov 2011 17:37)
énén, 15 perc múlva


Okes meg en is staffmeetinggen vagyok
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Nov 14 2011 09:44am
Quote (tevetava @ Nov 14 2011 04:37pm)
énén, 15 perc múlva


Quote (josheide @ Nov 14 2011 04:38pm)
Okes meg en is staffmeetinggen vagyok


játszanék én is.

Quote (tevetava @ Nov 14 2011 04:13pm)
hát azzal még sajnos várni kell, mert fontos ennivalóm akad!
amúgy mi történt vele? kibannolta a rencer?


egyébként csak nem tervez postolni ide többet, max lurkolni fog.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 09:45am
majd légyszi írjatok csataneten ha toljátok, nézném
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 09:48am
én itt vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev17197207217227232724Next
Add Reply New Topic New Poll