Quote (tevetava @ Nov 14 2011 04:37pm)
énén, 15 perc múlva
Quote (josheide @ Nov 14 2011 04:38pm)
Okes meg en is staffmeetinggen vagyok
játszanék én is.
Quote (tevetava @ Nov 14 2011 04:13pm)
hát azzal még sajnos várni kell, mert fontos ennivalóm akad!
amúgy mi történt vele? kibannolta a rencer?
egyébként csak nem tervez postolni ide többet, max lurkolni fog.