Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 2 2016 03:29pm)
ne engem kérdezz, hogy mi értelme, én sosem hazudok ofc :S
eddig minden szerzodesemben benne volt, hogy rendkivul szigoruan titkos a fizetesem, es volt olyan kollega aki ennek megszegeseert fegyelmi eljarasban reszesult
egyebkent sem ertem, hogy mi ertelme ezt itt megbeszelni
eleg lenne arrol szavazni, hogy ki vegzett a BMEn