d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev17172737475108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 26 2015 09:57am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 26 2015 03:51pm)
farhi-t szoktam írni.
egyszer rögzült és kurvára nem tudom megszokni.

ezen az sem segít, hogy sötét háttéren ezzel a szín+aura kombóval nehezen is olvasható.



meg ez is.
engem is minden cp-zik ^^
cigipapír, child porn ect...


REPORTED TO FBI CIA KGB TEK ETC
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 26 2015 10:00am
Quote (Senee @ 26 Jan 2015 17:57)
REPORTED TO FBI CIA KGB TEK ETC


ők is benne vannak.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 26 2015 10:05am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 26 2015 04:00pm)
ők is benne vannak.


mondjuk biztos vagyok benne, hogy egy-két fejes vagy akár közvetlen az ezzel foglalkozók közt is van egy két rejszfűrer
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jan 26 2015 10:11am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Jan 2015 17:51)
farhi-t szoktam írni.
egyszer rögzült és kurvára nem tudom megszokni.

ezen az sem segít, hogy sötét háttéren ezzel a szín+aura kombóval nehezen is olvasható.



meg ez is.
engem is minden cp-zik ^^
cigipapír, child porn ect...


palam regi neve
de a blizzardnak nem tetszett vmiert :c
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 26 2015 10:16am
na mondhatom remek emberek vagytok
ezért tart a világ ott ahol
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 26 2015 12:12pm
Quote (CyberPunk666 @ 26 Jan 2015 17:51)
farhi-t szoktam írni.
egyszer rögzült és kurvára nem tudom megszokni.

ezen az sem segít, hogy sötét háttéren ezzel a szín+aura kombóval nehezen is olvasható.



meg ez is.
engem is minden cp-zik ^^
cigipapír, child porn ect...


Ciganyprimas
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 26 2015 12:12pm
Quote (Baleee @ 26 Jan 2015 20:12)
Ciganyprimas


cicipöcögtető
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 26 2015 12:19pm
Quote (szabika @ 26 Jan 2015 19:14)


Biztos azért postoltad ide, mert Fahrii volt az elkövető, amint épp útban volt az #1-es lányhoz. Gyomoridege volt az idegességtől, hogy vajon sikerül-e felállítani a dákeszt.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 26 2015 12:25pm
Quote (Genthor @ 26 Jan 2015 19:19)
Biztos azért postoltad ide, mert Fahrii volt az elkövető, amint épp útban volt az #1-es lányhoz. Gyomoridege volt az idegességtől, hogy vajon sikerül-e felállítani a dákeszt.


ez eléggé erőltetett volt amúgy
meg amúgyis 1 kmre lakik tőlem az #1 mi a faszomat keresnék én csongrádban
DE HÜLYE VAGY

This post was edited by fahrii on Jan 26 2015 12:26pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev17172737475108Next
Add Reply New Topic New Poll