Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 28 2014 02:14pm)
amúgy azt nem értem hogy egész évben amikor nemcsinálok semmit és csak wankelek SEMMI BAJOM, ilyenkor meg amikor actually csinálnék valamit minden faszság éc kankó elkap. kibaszott tetves élet, hogy a faszomba működik?
ez is azt bizonyítja, hogy nem szabad kimenni az utcára, emberek közé menni