Quote (tevetava @ 9 Aug 2011 00:11)
jah, hát hajrá vele, jó korán kell kelned
sc2 is serious business
miért kellene korán? Most azért vagyok ébren, mert még leadtam a rendelést.
Már csak kocsit kell szereznem holnapra, mert nem fogok +1 napig gép nélkül lenni. A futár meg lassú.