d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1717273747580Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 8 2011 04:53pm
Quote (tevetava @ 9 Aug 2011 00:11)
jah, hát hajrá vele, jó korán kell kelned


sc2 is serious business


miért kellene korán? Most azért vagyok ébren, mert még leadtam a rendelést.

Már csak kocsit kell szereznem holnapra, mert nem fogok +1 napig gép nélkül lenni. A futár meg lassú.
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 8 2011 05:03pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Aug 2011 00:53)
miért kellene korán? Most azért vagyok ébren, mert még leadtam a rendelést.

Már csak kocsit kell szereznem holnapra, mert nem fogok +1 napig gép nélkül lenni. A futár meg lassú.


forever alone
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 8 2011 05:25pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Aug 2011 00:53)
miért kellene korán? Most azért vagyok ébren, mert még leadtam a rendelést.

Már csak kocsit kell szereznem holnapra, mert nem fogok +1 napig gép nélkül lenni. A futár meg lassú.


jah, hogy este hét, nem reggel hét
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 8 2011 06:35pm
http://us.battle.net/blizzcon/en/tournaments/us-regionals/
érdekes, akkor az első két napról nem is lesz stream..
de jó hír, hogy ez 18:00-03:00 CEST


World of Warcraft tournaments will be released as VODs at a later date - haha

This post was edited by tevetava on Aug 8 2011 06:35pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 12 2011 01:58am
ma kezdődik
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 12 2011 10:09am
http://us.battle.net/blizzcon/en/tournaments/us-regionals/
elkezdődött!

This post was edited by tevetava on Aug 12 2011 10:10am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 12 2011 10:28am
kár, hogy nem nézitek, epic pvz van :/
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 12 2011 10:31am
geciop a protoss : D
az archon zerg ellen egyszerűen nevetséges
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 12 2011 10:33am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Aug 2011 18:31)
geciop a protoss : D
az archon zerg ellen egyszerűen nevetséges


elég imba volt :D
ezt a két kommentátort szájba verném :/
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 12 2011 10:34am
Quote (tevetava @ Aug 12 2011 05:33pm)
elég imba volt :D
ezt a két kommentátort szájba verném :/


day9 & jp
no offense, de ok a legjobbak

This post was edited by Taszilo.^ on Aug 12 2011 10:34am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1717273747580Next
Add Reply New Topic New Poll