d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev171727374754303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 27 2011 05:09am
Quote (hedgehogsword @ 27 Apr 2011 12:38)
újratettem az egész szart, és same error. >.< fuuuuuuuuuu


tedd fel a beta launcher,fórumon ott van valahol. én azt használom már a legutóbbi cryolásom óta,és pöpecül peccsel most is. \o/

/e: már logolok is be :))

This post was edited by H4xooR on Apr 27 2011 05:13am
Member
Posts: 14,694
Joined: May 3 2010
Gold: 12,653.66
Apr 27 2011 06:02am
Quote (Moonflow @ 27 Apr 2011 11:27)
Jo, es ki a fasz nem szarja le a nyomorod?


egy igazi úr vagy köszönöm a remek fogadtatást ....
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2011 06:07am
Quote (bitu @ 27 Apr 2011 13:02)
egy igazi úr vagy köszönöm a remek fogadtatást ....


Fogadtatast? Szerintem ha nem nyugozott le, akkor nem jatszol vele, ergo semmi keresnivalod a topicban. Miert adnek szebb fogadtatast?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 27 2011 06:29am
Quote (H4xooR @ 27 Apr 2011 13:09)
tedd fel a beta launcher,fórumon ott van valahol. én azt használom már a legutóbbi cryolásom óta,és pöpecül peccsel most is. \o/

/e: már logolok is be :))


hát nem találom honnan lehetne leszedni
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 27 2011 07:20am
Quote (hedgehogsword @ 27 Apr 2011 14:29)
hát nem találom honnan lehetne leszedni


http://l3cdn.riotgames.com/Patcher/lol.launcher.zip

/e: ez csak akkor indul el,ha skippelteted vele az updatet,gyere fel msnre,azt elmondom,hogy wattudu

This post was edited by H4xooR on Apr 27 2011 07:23am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 27 2011 07:55am
nem értem ezt a singed karit.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2011 09:00am
Quote (N4aBz @ 27 Apr 2011 14:55)
nem értem ezt a singed karit.


mit nem ertesz rajta...?
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 27 2011 09:09am
Quote (Moonflow @ Apr 27 2011 05:00pm)
mit nem ertesz rajta...?


xd
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 27 2011 09:16am
Quote (Moonflow @ Apr 27 2011 04:00pm)
mit nem ertesz rajta...?


mi igazából a célja ennek a karinak, voltam vele, semmit nem tud, csak lassítani.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 27 2011 09:18am
Quote (N4aBz @ Apr 27 2011 04:16pm)
mi igazából a célja ennek a karinak, voltam vele, semmit nem tud, csak lassítani.


tank. fling+aoe slow+turheto sebzes+nehez elkapni/elfutni elole
Go Back To Magyar Topic List
Prev171727374754303Next
Add Reply New Topic New Poll