Quote (hedgehogsword @ 27 Apr 2011 12:38)
újratettem az egész szart, és same error. >.< fuuuuuuuuuu
tedd fel a beta launcher,fórumon ott van valahol. én azt használom már a legutóbbi cryolásom óta,és pöpecül peccsel most is. \o/
/e: már logolok is be :))
This post was edited by H4xooR on Apr 27 2011 05:13am