d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev17172737475410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 02:06am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 09:04am)
Csináltasd már meg. Ne legyen már fostalicska... :c


nn
hátsó terelőt és láncot kéne vennem, költeni meg nincs mit mert a cipő meg a pedál drágább lesz mint terveztem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 02:07am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:06)
nn
hátsó terelőt és láncot kéne vennem, költeni meg nincs mit mert a cipő meg a pedál drágább lesz mint terveztem


:CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

Szervezek gyűjtést iwiwen/facebookon... -.-'
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 02:11am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 09:07am)
:CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

Szervezek gyűjtést iwiwen/facebookon... -.-'


jó ez így
én így szeretem <3
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 02:11am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:11)
jó ez így
én így szeretem <3


Majd akkor is ezt mond, amikor nem tudsz lépést tartani velem hegyen kifelé. :))))))))))))
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 02:13am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 09:11am)
Majd akkor is ezt mond, amikor nem tudsz lépést tartani velem hegyen kifelé. :))))))))))))


ez valószínű látod
de majd hamarabb fordulok vissza és lefele nyerek!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 02:13am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:13)
ez valószínű látod
de majd hamarabb fordulok vissza és lefele nyerek!


Milyen a legnagyobb áttételed? :c

This post was edited by Baleee on Jun 24 2010 02:13am
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 02:17am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 09:13am)
Milyen a legnagyobb áttételed? :c


imo 54x13as
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 02:18am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:17)
imo 54x13as


Hmm az nem rossz. Iso nagyon ez a Giotto bringa. Bár jó lenne nekem is tudni mekkora a legkisebb + legnagyobb.. :C De majd megszámolom.
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 02:20am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 09:18am)
Hmm az nem rossz. Iso nagyon ez a Giotto bringa. Bár jó lenne nekem is tudni mekkora a legkisebb + legnagyobb.. :C De majd megszámolom.


Nem nagyon van használva ám, olyan 15/16 van inkább hátul...a széltől függ :D

Legkisebb ajánlható ár:
57 000 Ft

:evil:

This post was edited by szabika on Jun 24 2010 02:22am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 02:22am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:20)
Nem nagyon van használva ám, olyan 15/16 van inkább hátul...a széltől függ :D

Legkisebb ajánlható ár:
57 000 Ft

:evil:


Mert 2000ft-os a lépték Én meg ajánlottam már 55-öt, nézd csak meg noob.


Jelenlegi ajánlat : 55 000
Nyertes: DormiB

This post was edited by Baleee on Jun 24 2010 02:23am
Go Back To Magyar Topic List
Prev17172737475410Next
Add Reply New Topic New Poll