Quote (sylKE @ Dec 20 2009 08:55pm)
lvl5ig volt miden
ott nem sokat creepelt, csak gankelni járt aztán Andrison meg a másik randomon felfeedelödött
de az a panda ami velünk volt... hát annál még én is jobban toltam
jön most vki honozni?
ya
hat en csak azt lattam hogy elobb volt bootsa mint nekem, pedig en rendesen tudtam farmolni andromeda mellett voiddal