d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev17172737475382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 29 2010 07:17am
Quote (bajcli @ Apr 29 2010 10:34am)
úristen, szeretlek :D

nemtom, mit sír mindenkinek a szája amúgy
azt akartam írni, hogy valszeg a Barca se támadni utazott volna az idegenbeli meccsre, ha az otthonit megnyeri rendesen...
de aztán eszembe jutott, hogy a Barcát kb még soha nem láttam az ellenfélhez meg a játékhoz igazodni.
kurvajó játékosok alkotják, tényleg, de _mindig_ tökugyanazt játsszák.
Internek meg van egy edzője, aki igenjó abban, hogy az ellenfélhez idomuló taktikával küldje ki a csapatát.
lehet sírni, hogy nem látványos, meg bunker, de könyörgöm, 10 ember ellen kb egész meccsen nem tudott egy szabályos gólt rúgni a Barcelona? még amit megadtak, az is pontrúgásból született.

less qq plz.


Milyen pont rúgásról beszélsz? Xavi ugratta ki Piquet, aki egyvonalban állt a védőkkel. Nézd meg a vissza lassításon a fű nyírását, abból fog jól látszódni.
Quote (bajcli @ Apr 29 2010 10:49am)
ja, meg gondolom, Touré se kezezett...
meg a kiállítás is jogos volt!

na, tényleg quit qq plz.


Nem Touré volt, hanem Keita, szerintem nem volt kéz, le volt szorítva a karja, rárúgták, 50-50%, befújta a bíró,e z van, emiatt nem hiszem h bárki reklamálhat
Quote (Inakwo @ Apr 29 2010 11:51am)
én sajnálom a barcát annak ellenére hogy szerintem Guardiola jobban is taktikázhatott volna imo :s


és még arra leszek kíváncsi hogy pár év mulva ha a barca nem lesz ennyire eredményes akkor a minden 3. gyerekből mennyi lesz még barcás mert fogadni merek hogy a fele sem negem csak ez idegel.

amugy meg ez a meccs félelmetesen hasonlított a tavalyi Chelsea elleni párharcra csak itt nem adták meg a gólt.


Guardiolának ez az első edzősködése, egész jól sikerült, kell ilyen is, hogy tapasztalatokat szerezzen, és akkor lesz olyan jó edző mint Mourinho.
Quote (Inakwo @ Apr 29 2010 02:07pm)
ha minden szurkolo igy tudna vélekedni a saját csapatáról az lenne normális

szerintem kritizálni is tudni kell a saját csapatodat
és simán meg lehet beszélni a pozitivumokat és a negatívumokat is


Ahogy mondtam, bunkerfocit játszottak, de elérték vele a céljukat, tehát eredményesen csinálták. Ez van, másképp nem lehet védekezni a gránátvörös-kék támadószekció ellen, ezt kell szeretnünk.
Egyébként amióta focit nézek, és az eszemet tudom, barcelona drukker vagyok(akkor is amikor 6. lettek a bajnokságban^^)

Szóval, nem jártunk rosszul, innen megint könnyebb felérni a csúcsra, mint ott maradni.

Ja, és a hűsgéről csak annyit, hogy ma barcelona sálban mentem be a suliba. Ha nyer a csapat, akkor örülni kell, ha veszít, mellettük állni.




Egyébként az külön pikantériája lesz enneka bl döntőnek, hogy a birkenauban robben vs sneijder lesz, holott tavaly még mind a ketten ott játszottak. :D
Remélem bayern fog nyerni.

This post was edited by Vismajor on Apr 29 2010 07:20am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 29 2010 07:36am
Quote (Vismajor @ 29 Apr 2010 15:17)
WALL
OF
FUCKING
TEXT


télleg, most nézem.
mármint nem szabadrúgás volt, csak töszörögtek ott állva a tizenhatoson kívül.
mindegy, akkoris elég nagy blama szerintem.

a döntő (de még kicsit a barca-interéről is) pikantériájáról meg ennyit:


Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 29 2010 03:00pm
és akkor ejtsünk néhány szót Gera Zolirol :D

mert döntős a Fulham az Europa Ligában JEEEE

nagyon szurkoltam nekik 2-1 re nyertek a Hamburg ellen és ő lőtte a gyöztes golt
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 29 2010 03:04pm
Quote (Inakwo @ Apr 29 2010 10:00pm)
és akkor ejtsünk néhány szót Gera Zolirol :D

mert döntős a Fulham az Europa Ligában JEEEE

nagyon szurkoltam nekik 2-1 re nyertek a Hamburg ellen és ő lőtte  a gyöztes golt


a kis műeső bajnok ^^
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Apr 30 2010 12:12am
Quote (Inakwo @ 29 Apr 2010 22:00)
és akkor ejtsünk néhány szót Gera Zolirol :D

mert döntős a Fulham az Europa Ligában JEEEE

nagyon szurkoltam nekik 2-1 re nyertek a Hamburg ellen és ő lőtte  a gyöztes golt


kiesett a pool
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 30 2010 12:23am
Quote (SirCsimbok @ 30 Apr 2010 07:12)
kiesett a pool


kinem szarja le :D

Geráék bent vannak az a lényeg :D
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 30 2010 12:28am
Quote (Inakwo @ Apr 29 2010 11:00pm)
és akkor ejtsünk néhány szót Gera Zolirol :D

mert döntős a Fulham az Europa Ligában JEEEE

nagyon szurkoltam nekik 2-1 re nyertek a Hamburg ellen és ő lőtte a gyöztes golt


Hála istennek, nyertem is 2000 ft rajta, mar biztos voltam ,hogy elvesztem mikor meglattam felidot: 0-1 Hamburgnak.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 30 2010 01:06am
Quote (championmath @ 30 Apr 2010 07:28)
Hála istennek, nyertem is 2000 ft rajta, mar biztos voltam ,hogy elvesztem mikor meglattam felidot: 0-1 Hamburgnak.


Gz

sok kicsi sokra megy :)
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 30 2010 05:54am
Member
Posts: 376
Joined: Apr 30 2010
Gold: 38.00
Apr 30 2010 06:15am
Gera döntöbe is golt lő?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17172737475382Next
Add Reply New Topic New Poll