Quote (A122 @ Sun, Sep 13 2009, 06:06am)
neeem, csak heti 3-4
ugy csinalom h. egyik nap kondi es/v joga masik nap futas
talaltam egy twitchtroe-t!!!
u is rich now!
én hétfőn futottam utoljára

ahol sikerült megfáznom
Tervben nekem így néz ki: hétfő-péntek futás reggel majd edzés délután. Napersze ezt még maradéktalanul egyszer sem sikerült megvalósítani.