d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev171727374753048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 12 2009 10:39pm
Quote (beni @ Sun, 13 Sep 2009, 05:37)
:irigy:

én meg beteg vagyok :\


y én is voltam majdnem egy hetet, ki is kellett hagyni par alkalmat :(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 12 2009 10:47pm
Quote (A122 @ Sun, Sep 13 2009, 05:39am)
y én is voltam majdnem egy hetet, ki is kellett hagyni par alkalmat :(


én is kifele jövök a dologból, de nem tudom mikor mehetek újra edzeni :\
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 12 2009 11:00pm
az utóbbi időben emeltem a mennyiségen, 5km-t futok, ide nekem a maratont!4
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 12 2009 11:02pm
Quote (A122 @ Sun, Sep 13 2009, 06:00am)
az utóbbi időben emeltem a mennyiségen, 5km-t futok, ide nekem a maratont!4


minden nap?
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 12 2009 11:06pm
Quote (beni @ Sun, 13 Sep 2009, 06:02)
minden nap?


neeem, csak heti 3-4
ugy csinalom h. egyik nap kondi es/v joga masik nap futas

talaltam egy twitchtroe-t!!!

This post was edited by A122 on Sep 12 2009 11:06pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 12 2009 11:10pm
Quote (A122 @ Sun, Sep 13 2009, 06:06am)
neeem, csak heti 3-4
ugy csinalom h. egyik nap kondi es/v joga masik nap futas

talaltam egy twitchtroe-t!!!


u is rich now!

én hétfőn futottam utoljára :cry: ahol sikerült megfáznom

Tervben nekem így néz ki: hétfő-péntek futás reggel majd edzés délután. Napersze ezt még maradéktalanul egyszer sem sikerült megvalósítani.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 12 2009 11:11pm
Quote (beni @ Sun, 13 Sep 2009, 06:10)
u is rich now!

én hétfőn futottam utoljára :cry: ahol sikerült megfáznom

Tervben nekem így néz ki: hétfő-péntek futás reggel majd edzés délután. Napersze ezt még maradéktalanul egyszer sem sikerült megvalósítani.


y en egy kicsit lazabbra veszem, lenyeg h. jol erezzem magam
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 13 2009 12:34am
nem elég h összetörtem magam de még influenzás is vagyok , H1N1? :o
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Sep 13 2009 01:32am
Quote (fahrii @ Sun, Sep 13 2009, 07:34am)
nem elég h összetörtem magam de még influenzás is vagyok , H1N1? :o


biztos hogy az, meg fogsz halni
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 13 2009 01:37am
Tegnap megházasodtam, de hamar válás lett a vége.
Go Back To Magyar Topic List
Prev171727374753048Next
Closed New Topic New Poll