Quote (lacketto @ Wed, 6 Aug 2008, 16:22)
ok, de nem csokolozok veled
De azer leszopol?
Quote (Winster @ Wed, 6 Aug 2008, 16:24)
Szerintme se tartozik a kifejezett trophyba, sokat ér meg ritka, de azért mert valami sokat ér nem lesz trophy. Hármat vagy négyet láttam már. Trophy az nálam a rare meg a craft esetleg néhány magic.
Ha magic is lehet trophy, akkor ez is, mivel a magicbol is lehet tobb ugyan olyan
This post was edited by kabraxis6 on Aug 6 2008 09:25am