d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev17172737475183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Aug 6 2008 09:20am
Quote (xXmateXx @ Wed, Aug 6 2008, 04:03pm)
biztos hogy van. ha nem más shopokban és attól még legit. smile.gif

de sztm sima 44@res st 4soxal nem trophy semmiféle képpen sem.

nekem is esett már nem 1 45@res st. és páron még ed is volt  no meg volt egy 15/14 45@res.



fogadjunk te nem adtad el 6k fg-ért mint én

rolleyes.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 6 2008 09:20am
Quote (iFeelAlone @ Wed, 6 Aug 2008, 16:20)
fogadjunk te nem adtad el 6k fg-ért mint én

rolleyes.gif


De a tied 45 volt nem? ^^
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Aug 6 2008 09:21am
Quote (kabraxis6 @ Wed, Aug 6 2008, 04:20pm)
De a tied 45 volt nem? ^^


45 res + perf def.

Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 6 2008 09:21am
Quote (kabraxis6 @ Wed, Aug 6 2008, 04:19pm)
Igazabol arra akartalak megkerni, hogy szopj le, kopd az orromba a gecimet, aztan en radhanyok, de lehanyod a branerem, lenyalod, majd egymas szajaba adogatjuk a gecis okadekomat.


najo ezt nem tudom überelni, nyertél :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 6 2008 09:21am
Quote (iFeelAlone @ Wed, 6 Aug 2008, 16:21)
45 res + perf def.


Naja. De mar ha most talal valaki egy olyat az se megy el 6k-ba :<

Quote (lacketto @ Wed, 6 Aug 2008, 16:21)
najo ezt nem tudom überelni, nyertél :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Lesznuk baratok?
Vagy tul a baratsagon?

This post was edited by kabraxis6 on Aug 6 2008 09:21am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 6 2008 09:22am
Quote (kabraxis6 @ Wed, Aug 6 2008, 04:21pm)
Lesznuk baratok?
Vagy tul a baratsagon?


ok, de nem csokolozok veled
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Aug 6 2008 09:23am
Quote (iFeelAlone @ Wed, Aug 6 2008, 04:20pm)
fogadjunk te nem adtad el 6k fg-ért mint én

rolleyes.gif


én használtam hammeremen :Daztán meg eladtam valami nevetséges összegért reset után.
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Aug 6 2008 09:24am
Szerintme se tartozik a kifejezett trophyba, sokat ér meg ritka, de azért mert valami sokat ér nem lesz trophy. Hármat vagy négyet láttam már. Trophy az nálam a rare meg a craft esetleg néhány magic.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 6 2008 09:25am
Quote (lacketto @ Wed, 6 Aug 2008, 16:22)
ok, de nem csokolozok veled


De azer leszopol?

Quote (Winster @ Wed, 6 Aug 2008, 16:24)
Szerintme se tartozik a kifejezett trophyba, sokat ér meg ritka, de azért mert valami sokat ér nem lesz trophy. Hármat vagy négyet láttam már. Trophy az nálam a rare meg a craft esetleg néhány magic.


Ha magic is lehet trophy, akkor ez is, mivel a magicbol is lehet tobb ugyan olyan smile.gif

This post was edited by kabraxis6 on Aug 6 2008 09:25am
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Aug 6 2008 09:28am
Quote (kabraxis6 @ Wed, Aug 6 2008, 04:25pm)
Ha magic is lehet trophy, akkor ez is, mivel a magicbol is lehet tobb ugyan olyan smile.gif


Néhányra értettem, nem az ilyen 3/100/2 re, hanem azt hiszem cruelnek hívják őket, 2-3 soxos magic fegyók high eddel meg iassal. Azt hiszem 0.8 vagy 0.9esek.
Vagy esetleg assa karmok.

This post was edited by Winster on Aug 6 2008 09:29am
Go Back To Magyar Topic List
Prev17172737475183Next
Closed New Topic New Poll