Quote (Anarkin @ May 14 2015 09:22am)
én mindig kiteszem a használt cuccaimat az utcára.. idén kiraktam 4 cipőt, meg kb 10 pólót/stb-t, azonnal alatt el is vitték őket
de épp emiatt tuti nem vinném el valahova
"szólok pár szót az érdekében" sem rossz szerintem, hiszen oda volt írva, hogy el tudja végezni a munkát + nem az enyém a döntés
cégnél nekünk is kell ilyeneket tölteni negyed-/félévente, de azok legalább értelmesek
legközelebb szólj ha kukázol