d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev17187197207217222724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 14 2011 05:10am
Quote (SaRGe77 @ 14 Nov 2011 13:06)
Hát mutához hasonló harass egység nincs, de már előre látom hogy a zergek hogy fognak rinyálni az oracle ellen


En meg mindig hajlamos vagyok benezni DTket
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:11am
Quote (josheide @ Nov 14 2011 12:10pm)
En meg mindig hajlamos vagyok benezni DTket


hát azt max 2 db overseer countereli, ha még akkor is akkor néhány spore crawler
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 05:25am
Quote (SaRGe77 @ Nov 14 2011 01:11pm)
hát azt max 2 db overseer countereli, ha még akkor is akkor néhány spore crawler


1 db sporet legalabb naturalra 7-8. percre mindig szoktak rakni protoss ellen
mar csak azert is, mert a fosimba zerg egyszerre 2fele cheeset is counterel vele, vagyishat na, protossnaka milyen mas cheese van mint dt meg air
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 14 2011 05:27am
Quote (meatyowllegs @ 14 Nov 2011 13:25)
1 db sporet legalabb naturalra 7-8. percre mindig szoktak rakni protoss ellen
mar csak azert is, mert a fosimba zerg egyszerre 2fele cheeset is counterel vele, vagyishat na, protossnaka milyen mas cheese van mint dt meg air


Talan meg a canon
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:41am
Quote (josheide @ Nov 14 2011 12:27pm)
Talan meg a canon


zela rush :D amugy nem gondoltam volna h ilyet be lehet szopni, pedig de, vmi toss bejatszotta ellenem, en meg pont 15 hatch/ 15 poolal kezdtem, o meg asszem mar 9-nel letett egy gatet, amugy scoutoltam de mar baszhattam, mire bemorpolt a hatchem mar raktam is alulra a spinet de epp h letettem mar jott is 3 zela aztan eleg gyorsan meg masik 4 :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 05:44am
Quote (Fej @ Nov 14 2011 01:41pm)
zela rush :D amugy nem gondoltam volna h ilyet be lehet szopni, pedig de, vmi toss bejatszotta ellenem, en meg pont 15 hatch/ 15 poolal kezdtem, o meg asszem mar 9-nel letett egy gatet, amugy scoutoltam de mar baszhattam, mire bemorpolt a hatchem mar raktam is alulra a spinet de epp h letettem mar jott is 3 zela aztan eleg gyorsan meg masik 4 :D


ja, hat a double 10gate az pont countereli hogy zerggel hatch firstre mesz :/ viszont ebbe benne van az is neki, ha nem hatch first akkor a protoss mar vesztett is kb
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 05:55am
Quote (meatyowllegs @ Nov 14 2011 12:44pm)
ja, hat a double 10gate az pont countereli hogy zerggel hatch firstre mesz :/ viszont ebbe benne van az is neki, ha nem hatch first akkor a protoss mar vesztett is kb


neztem a repet, es nagyon tenyleg nem tudtam volna mit csinalni, de ez a kis homok meg nem is tudta h hatch firstel megyek, csak beprobalta, es makja volt ^^
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 14 2011 06:32am
Maradjunk abban hogy a zeal rush az nem harass:D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 06:36am
Quote (SaRGe77 @ Nov 14 2011 02:32pm)
Maradjunk abban hogy a zeal rush az nem harass:D


meg abban hogy a terran imba
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 06:40am
Quote (qkatz @ Nov 13 2011 09:03pm)
csak tisztázásképp a -30 supplyt ugy értem h mire a linget TÉNYLEGESEN elkezdenek ütni, és nem csak runcommandon vannak h valamiféle surraund legyen.


meg jo, mivel a zergnek gyakorlatilag csak melee egysegei vannak, a terrannak meg csak ranged

kar hogy lemaradtam errol a vitarol tegnap, most olvasok vissza :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17187197207217222724Next
Add Reply New Topic New Poll