Quote (Anarkin @ May 14 2015 08:22am)
én mindig kiteszem a használt cuccaimat az utcára.. idén kiraktam 4 cipőt, meg kb 10 pólót/stb-t, azonnal alatt el is vitték őket
de épp emiatt tuti nem vinném el valahova
"szólok pár szót az érdekében" sem rossz szerintem, hiszen oda volt írva, hogy el tudja végezni a munkát + nem az enyém a döntés
cégnél nekünk is kell ilyeneket tölteni negyed-/félévente, de azok legalább értelmesek
ja annál a kérdésnél én is azt válaszoltam ahova az volt irva, hogy alkalmas lenne, hogy szólnék ofc az érdekében de volt másik kérdés ahol irta h hülye ott lepontoztam h nem szolok
a jelenléti iv aláirásnál is azt x-eltem h nem irom neki alá :XD ilyen volt is még fösulin h gyerek mondta nem jön be irjam alá jo elsö két alkalommal aláirtam neki aztán harmadikra már mondtam h jaj elfelejtettem :xd aztan onnantol kezdve mindig elfelejtettem
há johogynem veri a faszát otthon azt ugy lesz meg neki a tárgy én meg szenvegyek hát én is a faszom akarom verni menjen be egy ember akkor inkabb csak azt irja ala mindenkinek