d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17167177187197201468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 14 2015 01:29am
Quote (Senee @ May 14 2015 08:23am)
http://444.hu/2015/05/13/most-vegre-kiderul-hogy-te-mennyire-vagy-korrupt/


nekem:

Alacsony korrupciós hajlandóság.

Az eredmények alapján az átlagnál kevésbé jellemzőek rád azok az értékek, melyek hajlamosabbá tesznek a korrupcióra. A baráti kapcsolataid ápolása közben többnyire tekintettel vagy a tágabb közösségre, közösségekre is.


Nagyon alacsony korrupciós hajlandóság.
Az eredmények alapján az átlagnál jóval kevésbé jellemzőek rád azok az értékek, melyek hajlamosabbá tesznek a korrupcióra. A baráti kapcsolataid ápolása közben rendszerint tekintettel vagy a tágabb közösségre, közösségekre is. Csak így tovább!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 14 2015 01:31am
Quote (Senee @ 14 May 2015 09:23)
http://444.hu/2015/05/13/most-vegre-kiderul-hogy-te-mennyire-vagy-korrupt/


nekem:

Alacsony korrupciós hajlandóság.

Az eredmények alapján az átlagnál kevésbé jellemzőek rád azok az értékek, melyek hajlamosabbá tesznek a korrupcióra. A baráti kapcsolataid ápolása közben többnyire tekintettel vagy a tágabb közösségre, közösségekre is.


ezt tegnap elkudltem mar tominak
sztem faszsag, mert nem egy kategoria azert irni egy ajanlolevelet, vagy kiadni havernak a kozbeszerzest tizszer annyiert mint amennyibol amugy meglehetne csinalni :D
ja es tomi ofc geci korrupt lett :s

This post was edited by Cpt_Ghost on May 14 2015 01:31am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2015 01:37am
Quote (anyd @ May 14 2015 07:29am)
Nagyon alacsony korrupciós hajlandóság.
Az eredmények alapján az átlagnál jóval kevésbé jellemzőek rád azok az értékek, melyek hajlamosabbá tesznek a korrupcióra. A baráti kapcsolataid ápolása közben rendszerint tekintettel vagy a tágabb közösségre, közösségekre is. Csak így tovább!


te még a barátod elől is elrejted a dolgozatot nehogy sikerüljön neki ha már nem tanult :Xd

Quote (Cpt_Ghost @ May 14 2015 07:31am)
ezt tegnap elkudltem mar tominak
sztem faszsag, mert nem egy kategoria azert irni egy ajanlolevelet, vagy kiadni havernak a kozbeszerzest tizszer annyiert mint amennyibol amugy meglehetne csinalni :D
ja es tomi ofc geci korrupt lett :s


de csak mert nincs rá lehetőségünk
amint odakerülnénk mi is elosztanánk egymás közt ugyanúgy

kit érdekel a csicska nép
úgyis hülyék mint a segg
yolo
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 14 2015 01:38am
Quote (Senee @ 14 May 2015 09:37)
te még a barátod elől is elrejted a dolgozatot nehogy sikerüljön neki ha már nem tanult :Xd



de csak mert nincs rá lehetőségünk
amint odakerülnénk mi is elosztanánk egymás közt ugyanúgy

kit érdekel a csicska nép
úgyis hülyék mint a segg
yolo


en nem allitottam hogy nem (bar ezt most megteszem), csak azt, hogy nem ugyan az a kategoria :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2015 01:44am
Quote (Cpt_Ghost @ May 14 2015 07:38am)
en nem allitottam hogy nem (bar ezt most megteszem), csak azt, hogy nem ugyan az a kategoria :D


ja de sztem azért jó, mert mi kisemberek ezeket a hétköznapi példákat éljük/éltük már át ezért nem tudjuk azt mondani, hogy "én ilyet aztán biztos, hogy nem csinálnék"
mert így most mindenki azt mondja, hogy ő aztán nem tenne ilyet... de ha odakerülne a zsírosbödön elé; szerintem a legtöbben nem tudnának ellenállni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 14 2015 01:52am
Quote (Senee @ May 14 2015 08:37am)
te még a barátod elől is elrejted a dolgozatot nehogy sikerüljön neki ha már nem tanult :Xd



de csak mert nincs rá lehetőségünk
amint odakerülnénk mi is elosztanánk egymás közt ugyanúgy

kit érdekel a csicska nép
úgyis hülyék mint a segg
yolo


lol, egy csomóra korrupt választ adtam, dunno hogy jött ki ez

lehet mert eltolnám a kukát
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 14 2015 01:53am
Quote (anyd @ May 14 2015 08:52am)
lol, egy csomóra korrupt választ adtam, dunno hogy jött ki ez

lehet mert eltolnám a kukát


biztos lefizetted aprogramot
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 14 2015 02:01am
Magas korrupciós hajlandóság. 

Az eredmények alapján az átlagnál nagyobb mértékben jellemzőek rád azok az értékek, melyek hajlamosabbá tesznek a korrupcióra. Előfordul, hogy baráti kapcsolataid ápolása közben nem veszed figyelembe cselekedeteid tágabb közösséget érintő következményeit. Ez még nem jelenti azt, hogy korrumpálható vagy, csak azt, hogy számodra az átlagnál nagyobb kihívást jelenthet ellenállni a korrupciós helyzetek erejének. Az, hogy ezzel tisztában vagy, már önmagában segíthet abban, hogy tudatosan megfelelő döntéseket hozz.


azt persze nem tudom h a kerdesek 80%-anak mi koze volt a korrupciohoz
korrupt modok

This post was edited by Anarkin on May 14 2015 02:01am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2015 02:08am
Quote (Anarkin @ May 14 2015 08:01am)
Magas korrupciós hajlandóság. 

Az eredmények alapján az átlagnál nagyobb mértékben jellemzőek rád azok az értékek, melyek hajlamosabbá tesznek a korrupcióra. Előfordul, hogy baráti kapcsolataid ápolása közben nem veszed figyelembe cselekedeteid tágabb közösséget érintő következményeit. Ez még nem jelenti azt, hogy korrumpálható vagy, csak azt, hogy számodra az átlagnál nagyobb kihívást jelenthet ellenállni a korrupciós helyzetek erejének. Az, hogy ezzel tisztában vagy, már önmagában segíthet abban, hogy tudatosan megfelelő döntéseket hozz.


azt persze nem tudom h a kerdesek 80%-anak mi koze volt a korrupciohoz
korrupt modok


mondjuk a zoknis v miaz használtruhás használtruhagyűjtés kérdést én se értettem mi a korrupció benne h leszarom


vagy az a korrupt aki bead használtruhát?! :Xd Mindenki teremtse meg magának elven nem adok senkinek ingyen semmit v mi

This post was edited by Senee on May 14 2015 02:10am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 14 2015 02:22am
Quote (Senee @ 14 May 2015 09:08)
mondjuk a zoknis v miaz használtruhás használtruhagyűjtés kérdést én se értettem mi a korrupció benne h leszarom


vagy az a korrupt aki bead használtruhát?! :Xd Mindenki teremtse meg magának elven nem adok senkinek ingyen semmit v mi


én mindig kiteszem a használt cuccaimat az utcára.. idén kiraktam 4 cipőt, meg kb 10 pólót/stb-t, azonnal alatt el is vitték őket
de épp emiatt tuti nem vinném el valahova

"szólok pár szót az érdekében" sem rossz szerintem, hiszen oda volt írva, hogy el tudja végezni a munkát + nem az enyém a döntés

cégnél nekünk is kell ilyeneket tölteni negyed-/félévente, de azok legalább értelmesek
Go Back To Magyar Topic List
Prev17167177187197201468Next
Add Reply New Topic New Poll